TEAMBUILDING NA ŽELEZNEJ STUDNIČKE

Dostupnosť: na vyžiadanie
37.50 Cena bez DPH
45.00 OSÔB
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Plánujete teambuidling pre svojich zamestnancov v Bratislave? Hľadáte kombináciu jednoduchosti, dobrej dopravnej dostupnosti, pohybu a tímových aktivít, ktoré vám pomôžu stmeliť team?

Tak vitajte na legendárnej Železnej studničke.  Najprv absolvujete profesionálne zabezpečený ORIENTAČNÝ BEH, ktorý vás zabaví a budete sa trochu aj hýbať a popri ňom sa aj niečo naučíte o histórii studničky, karpát a koliby. Súčasťou behu bude aj malý kvíz, ktorý na vás čaká na jednotlivých stanovištiach.

Cieľ behu bude v úžasnom  bufete Studienka, kde sa osviežite, najete a hlavne ochutnáte ich vysoko kvalitné jedlo.

Po obede sa presniete na lúku pod lanovkou, kde už na vás čakajú rôzne tímové úlohy, ktoré vás určite zabavia ale aj niečo naučia. Úlohy prispôsobíme váším časovým potrebám a počtu účastnikov.

Po skončení na vás opäť čaká pivko, kofolka a skvelý catering v bufete Studienka.

Samozrejme je možné teambuilding doplniť o aktivity ako sú napr: jazda lanovkou, prenájom bajkov, GPS hra po okolí, návšteva bunkru na Kolibe alebo zber odpadkov v spolupráci s mestskými lesmi. Výber je už na vás.

 

TAK SI PRIPRAVTE BATOHY A HOR SA DO LESA

V cene je zahrnuté pri počte min. 50 osôb:

- príprava a realizácia profi orientačného rekreačného behu, tímové úlohy a produkcia

V prípade záujmu dokážeme pre klienta zebezpečiť  catering no proste urobiť to full servis. Tieto náklady ale nie sú zahrnuté v danej cene, budú sa účtovať po vzájomnej dohode na základe vami vybraných možností. Cena je len orientačná, výsledná suma bude závisieť od úrovne služieb.

Výsledná cena je orientačným odhadom celkovej sumy, jej finálna výška závisí od mnohých faktorov a platí pravidlo, čím vyšší počet účastníkov tým nižšia jednotková cena. K jej prepočtu dôjde po osobnom kontakte a ujasnení si detailov:)