ORAVSKÝ TROJBOJ - turistika, história, konštrukčné úlohy a nádherná Oravská priehrada.

Dátum konania:
Miesto konania:
Dostupnosť: na dohodnutý termín
100.00 Cena bez DPH
120.00 OSÔB
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

ORAVA je jeden z najkrajších regiónov na Slovensku a má naozaj čo ponúknuť. Program, ktorý vám ponúkame v tomto koncepte je variabilný dá sa rôzne upraviť a prispôsobiť vaším požiadavkám. Tento mix zážitkov je  náš výber ako si Oravu vychutnať čo naintezívnejšie.

Po príchode na hotel by sme začali obľúbenou aktivitou a to stavbou plavidiel, ktorá vyvrcholí pretekmi na Oravskej priehrade. Uvidíme, či vaše výtvory dokážu vôbec plávať, či unesú vôbec dvoch ľudí a akú majú stabilitu. Po štartovacom výstrele musíte veslovať ako o život....proste rýchlejší vyhráva:)

Na druhý deň sa presunieme do Roháčov a absolvujeme túru na Roháčsky vodopád, budeme pokračovať k Roháčským plesám a túru zakončíme na Ťatliakovej chate, kde vás bude čakať dobré jedlo, pivečko a možno aj poldecáčik na dobrú náladu.

Ak nám ostane ešte čas, tak navštívime skanzen v Zuberci, kde po absolvovaní obhliadky budete musieť odpovedať na otázky týkajúce sa skanzenu, histórie regiónu a obyvateľstva.

A aby sme deň zakončili tak, ako sa patrí, tak pri západe slnka zažijete pravý teambuidling v súťaží na Dračích lodiach. Verte mi, pozrieť si západ slnka z lode je nezabudnuteľný zážitok.

Tak ostáva už len zbaliť kufre, dobrú náladu a vidíme sa na Orave:)

Minimálny počet účstníkov 20 osôb.

V prípade záujmu dokážeme pre klienta zebezpečiť aj miesto, kde sa bude event konať, ubytovanie, catering no proste urobiť to full servis. Tieto náklady ale nie sú zahrnuté v danej cene, budú sa účtovať po vzájomnej dohode na základe vami vybraných možností. Cena je len orientačná, výsledná suma bude závisieť od úrovne služieb.

Výsledná cena je orientačným odhadom celkovej sumy, jej finálna výška závisí od mnohých faktorov a platí pravidlo, čím vyšší počet účastníkov tým nižšia jednotková cena. K jej prepočtu dôjde po osobnom kontakte a ujasnení si detailov:)