PO STOPÁCH TATRANSKÝCH NOSIČOV - na chvíľu sa stanete horskými nosičmi

Dátum konania:
Miesto konania:
Dostupnosť: na dohodnutý termín
70.00 Cena bez DPH
84.00 OSÔB
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Milujeme hory, milujeme TATRY, milujeme tie výhľady a tatranskú faunu a flóru. Imaginárne sa vyberieme po stopách Tatranský nosičov a zdoláme spolu chaty, na ktoré museli vyliezť aj oni:) Horský nosič je synonymom dokonalosti, odolnosti, výdrže, sily a kľudu. Pri svojich výstupoch zážívajú rôzne situácie, ktorémusia vyriešiť a majú vždy iba jeden cieľ - DOKONĆIŤ SVOJU MISIU, lebo vedia že niekedy od ich služieb závisí aj ľudský život.
Na tri hodinky sa stanete nosičmi na plný uväzok a pokúsite sa vystúpiť na všetky horské chaty, vyniesť svoj náklad a splniť to čo sa od vás požaduje.

Princíp hry - teambuildingu:
Výstup sa musí začať ako inak stavbou krosien. Čiže každý tím obdrží “polotovary” potrebné na to, aby si vyrobil vlastné krosná. Kreativite sa medze nekladú, ako budú vyzerať, ako sa budú nosiť to je už na vás.
K tímovému duchu patrí aj tímová vlajka, Tú si potom pripnete na vaše nové krosná a s ňou budete jednoznačne identifikovateľný na kopcoch:)
Krosná máte hotové, my ich poriadne skontrolujeme a začína sa naozajstný výstup.
Čo bude vašou úlohou?
Vašou úlohou bude vystúpiť na 10 horských chát, resp. takto budú jednotlivé stanovištia označené. Chaty budú súčasné ale aj také ktoré už neexistujú, ide nám o to, aby ste sa dozvedeli niečo aj histórii TATIER.
Čo by to bolo ale za výstup bez NÁKLADU:) Každý tím dostane na krosná náklad - krabicu, ktorú bude môcť otvoriť až keď absolvuje výstup na poslednú chatu.

Okrem reálneho nákladu budete so sebou nosiť aj fiktívny náklad, ktorého sa budete postupne zbavovať a to nasledovne. a to vo výške 100kg.
Každý tím obdrží ORIGINÁLNY ZÁPISNIK TATRANSKÉHO NOSIČA. Každá strana v zápisniku bude určená pre jednu horskú chatu. Po vydarenom výstupe = absolvovaní stanovišťa sa vám odpočíta také množstvo kíl, ako danú úlohu splníte a okrem toho dostanete do zápisnika aj PEČIATKU DANEJ HORSKEJ CHATY. Zápisník si môžete doplníť o hodnotné kresby a iné dokumentárne záležitosti:))) Samozrejme, že vaším cieľom je zhodiť a doručiť čo najviac nákladu, resp na konci ostať s nulovým fiktívnym nákladom. Množstvo doručených kíl, záleží od vašej šikovnosti. Vyhráva tím s najmenším nákladom a s najlepším časom doručenia.
Príklad úloh:
HORSKÉ CHATY - STANOVIŠTIA:
Bilíkova chata - chatárovi chcel niekto urobiť zle a pomotal a poviazal mu dokopy všetky šnúrky všetkých hostí. Chudák ich musí do rána rozpliesť. Pomôžete mu?:)

V cene je zahrnuté pri počte min. 30 osôb:

- príprava konceptu hry, materiál na stavbu krosien, ozvučenie, moderátor, ceny pre víťazov, doprava do 200km, ištruktori, zápisníky, pečiatky..

V prípade záujmu dokážeme pre klienta zebezpečiť aj miesto, kde sa bude event konať, ubytovanie, catering no proste urobiť to full servis. Tieto náklady ale nie sú zahrnuté v danej cene, budú sa účtovať po vzájomnej dohode na základe vami vybraných možností. Cena je len orientačná, výsledná suma bude závisieť od úrovne služieb.

Výsledná cena je orientačným odhadom celkovej sumy, jej finálna výška závisí od mnohých faktorov a platí pravidlo, čím vyšší počet účastníkov tým nižšia jednotková cena. K jej prepočtu dôjde po osobnom kontakte a ujasnení si detailov:)