SURVIVAL / ÚNOS - simulácia hraničných situácii, v ktorých sa každý ukáže aký je naozaj

Dátum konania:
Miesto konania:
Dostupnosť: na dohodnutý termín
60.00 Cena bez DPH
72.00 OSÔB
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Idete autobusom na teambudiling, o ktorom  nič neviete. Zrazu vás zastavia maskovaní a  ozbrojení muži, prinútia vás vystúpiť z auta, dajú vám na hlavu ľanové vrece, posadia vás do nákladného auta a odvezú na neznáme miesto.....

Možno prehnané ale život je nevyspytateľný. Tento zážitok vás má prekvapiť, naladiť ale hlavne pripraviť na situáciu v živote, ktorú by ste určite nechceli nikdy zažiť, ale ako sa hovorí NIKDY NEVIEŠ:)

V rámci SURVIVAL teambuildingu budete mať možnosť vyskúšať si základné techniky prežitia, ako sú:

- založenie ohňa z dostupných zdrojov, stavba nosítok pre zraneného, zlaňovanie, brodenie cez rieku, ochutnávka potravín dostupných v lese, pád dôvery, primitívne lovecké techniky, stavba pascí, prespatie v prírode bez stanu a spacáku, filtrácia vody, orientácia v priestore a iné.

Level aký si zvolíte je samozrejme na vás, môže to byť EASY LEVEL ale aj RAMBO LEVEL.:)

V cene je zahrnuté pri počte min. 10 osôb:

- príprava konceptu hry,  rekvizity a komparz, manažér hry, zlanovanie, základné vybavenie, nákladné auto, doprava do 200km,  a darček pre víťazov.

V prípade záujmu dokážeme pre klienta zebezpečiť aj miesto, kde sa bude event konať, ubytovanie, catering no proste urobiť to full servis. Tieto náklady ale nie sú zahrnuté v danej cene, budú sa účtovať po vzájomnej dohode na základe vami vybraných možností. Cena je len orientačná, výsledná suma bude závisieť od úrovne služieb.

Výsledná cena je orientačným odhadom celkovej sumy, jej finálna výška závisí od mnohých faktorov a platí pravidlo, čím vyšší počet účastníkov tým nižšia jednotková cena. K jej prepočtu dôjde po osobnom kontakte a ujasnení si detailov: