STRATENÝ BANÍCKY POKLAD - absolvujte banícky kurz, sfárajte do bane a nájdite poklad

Dátum konania:
Miesto konania:
Dostupnosť: na dohodnutý termín
80.00 Cena bez DPH
96.00 OSÔB
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

V Hodruši Hámre niekto ukradol historický banícky poklad....a vašou úlohou je ho nájsť pomocou indícii, logických a tímových úloh, rôzných riešení a všetko by vás to malo doviezť na miesto skrytého pokladu.

Tentokrát nebudete súaimedzi sebou, ale menie vítazstva v rámci tímov vás dovedú k spolonej vekej vhre v podobe POKLADU.

Aby ste sa tam dostali, tak kadtím bude plniúlohy a vy budete postupne získavať čísla do GPS súradníc, ktoré vám odtajnia presnú polohu skrytého pokladu.

Zaíname:

Na zaiatok vás rozdelíme do tyroch tímov. Ako sme spomínali, kadtím je dôleity pre spolonvsledok. Kadtím zbiera a plní úlohy, ktoré ho postupne dovedú k íslam, ktoré sú súasou GPS súradníc miesta, kde sa nachádza stratenpoklad.  Musíte pouilogické myslenie, svoju ikovnosa zapojitímového ducha, aby ste sa na dané miesto dostali. Na zaiatok dostane kadtím kik. Musíte zistiod oho je dankik.

Ak sa vám to podarí, nájdete v om vybavenie potrebné na splnenie vaích úloh. GPS-ko, baterky, papiere, páska, nonice, atky, kompas, 5 eur, noík......

Kadbaník musí masvoje svetlo, vy dostanete lampáik a vaou úlohou bude zapáliho a nosiho celde, tak aby nezhasol. Kadtím bude musiesplniúlohy, ktoré sa budú nachádzav blízkosti hotela a potom, kevetci získate potrebné íslice a nahodíte si to do GPS-ka, zistíte kde sa poklad nachádza a vetci spolu sa tam presuniete.

Úlohy na plnenie: - odpálenie dynamitu, oprava vozíka, nízke lanové prekážky, detektor kovov, identifikácia baníckeho škriatka, tma ako v bani, bagrovanie a obrana pred útokom konkurenčných baníkov.

Poklad bude umiestnenv bani Starovesvätch, ktorá sa nachádza 2,5km od hotela, cca 30 minút chôdze cez les alebo po ceste. Je tam spoloenská miestnos, krásna zbierka minerálov a hlavne vemi príjemní udia.

Tam bude pre vás pripravené pohostenie a aká vás záverená fáza programu. Jedna skupina pôjde fárado bane a hadapoklad a druhá bude spoznávaminerály a plniúlohy na povrchu.

Potom sa vymeníte a na záver musíte ulen spolone nájspoklad:).

V cene na osobu je zahrnuté:

Príprava a realizácia konceptu, návšteva bane, realizácia aktivít, doprava, inštruktori, poklad a doprava tímu. Minimálny počet osôb 40.

V prípade záujmu dokážeme pre klienta zebezpečiť aj miesto, kde sa bude event konať, ubytovanie, catering no proste urobiť to full servis. Tieto náklady ale nie sú zahrnuté v danej cene, budú sa účtovať po vzájomnej dohode na základe vami vybraných možností. Cena je len orientačná, výsledná suma bude závisieť od úrovne služieb.

Výsledná cena je orientačným odhadom celkovej sumy, jej finálna výška závisí od mnohých faktorov a platí pravidlo, čím vyšší počet účastníkov tým nižšia jednotková cena. K jej prepočtu dôjde po osobnom kontakte a ujasnení si detailov:)