AQUAREA - letný teambuilding na vode

Dátum konania:
Miesto konania:
Dostupnosť: na dohodnutý termín
100.00 Cena bez DPH
120.00 OSÔB
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Existuje jedno krásne jazero AQUAREA Čierna Voda blízko Bratislavy, cca 30 minút autom, kde je nádherná krištáľovo čistá voda a nádherný upravný areál. Tento priestor je ideálnym miestom na váš letný párty teambudiling.

Všetko to bude o vode ako takej. Najprv budete absolvovať tímovú úlohu - STAVBA PLAVIDIEL. Potom zorganizujeme preteky s tými to plavidlami a uvidíme, ktoré je to najstabilnejšie a najrýchlejšie plavidlo...proste tí najlepší vyhrávajú.

Potom máme pre vás pripravená aktivity ako sú Paddle board, vodné bicykle a ak by mal niekto záujem, môžete si vyskúšať aj úplne začiatky potápania sa.Areál disponuje kvalitným zázemím, zabezpečíme vám dopravu a kvalitný catering

V cene je zahrnuté pri počte min. 20 osôb:

- príprava konceptu, inštruktori podľa počtu účastníkov, doprava mikrobusom, stavba plavidla, paddle boardy, catering a ostatné vodné aktiivity.

V prípade záujmu dokážeme pre klienta zebezpečiť aj miesto, kde sa bude event konať, ubytovanie, catering no proste urobiť to full servis. Tieto náklady ale nie sú zahrnuté v danej cene, budú sa účtovať po vzájomnej dohode na základe vami vybraných možností. Cena je len orientačná, výsledná suma bude závisieť od úrovne služieb.

Výsledná cena je orientačným odhadom celkovej sumy, jej finálna výška závisí od mnohých faktorov a platí pravidlo, čím vyšší počet účastníkov tým nižšia jednotková cena. K jej prepočtu dôjde po osobnom kontakte a ujasnení si detailov:)