VODNÝ SVET - postavte si vlastném plavidlo, vyhrajte preteky a užite si dračie lode

Dátum konania:
Miesto konania:
Dostupnosť: na dohodnutý termín
91.67 Cena bez DPH
110.00 OSÔB
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Tento koncept máme obvzlášť radi, pretože je synonimom dobrej zábavy, konštrukčných schopností a odohráva sa ako ináč - v prírode.

Realizovať sa dá kdekoľvek, kde sa nachádza prírodná vodná plocha, kde je dobrý prístup k vode, milí ľudia a dobrá nálada.

Po rozdelení do tímov máte jedinú úlohu a to postaviť FUNKČNÉ PLAVIDLO z dodaného materiálu. Napr. palety, prázden duše z pneumatík, bandkasky, dosky, páska, špagát....atd. Každá dobrá loď má aj svoju vlajku, tak vašej kreativite sa medze nekladú...povieme vám videli sme uz všeličo:)

Ak sa vám predsa len podarí postaviť funkčné plavidlo, tak sa vyberieme na vodu. Tam budete môcť najprv svoj výrobok otestovať, poprípade ešte upraviť a potom sa ide na OSTRO. Vyhlasujeme preteky o NAJ PLAVIDLO. Podmienkou je, aby plavidlo plávalo, unieslo dvoch ľudí a potom stratégia, technika a pádlovacia technika je už iba na vás. Vyhráva najrýchlejší.

Súčasťou vybavenia sú aj GO PRO kamery, záchranný čln a plávacie vesty.

Po skončení pretekov vás bude čakať ďaľšia vodná aktivita a tou je tímová plavba na DRAČÍCH LODIACH. Verte nám je to skvelý zážitok a až tam sa ukáže aký ste tím a ako viete spolu spolupracovať.

V cene je zahrnuté pri počte min. 30 osôb:

- príprava konceptu, materiál na stavbu plavidiel, záchranný čln, go pro kamery, dračie lode 2ks, organizácia a dobrá nálada.

V prípade záujmu dokážeme pre klienta zebezpečiť aj miesto, kde sa bude event konať, ubytovanie, catering no proste urobiť to full servis. Tieto náklady ale nie sú zahrnuté v danej cene, budú sa účtovať po vzájomnej dohode na základe vami vybraných možností. Cena je len orientačná, výsledná suma bude závisieť od úrovne služieb.

Výsledná cena je orientačným odhadom celkovej sumy, jej finálna výška závisí od mnohých faktorov a platí pravidlo, čím vyšší počet účastníkov tým nižšia jednotková cena. K jej prepočtu dôjde po osobnom kontakte a ujasnení si detailov:)