CHARLIEHO ANJELI - tímová hra založená na príbehu známej trojice

Dátum konania:
Miesto konania:
Dostupnosť: na dohodnutý termín
60.00 Cena bez DPH
72.00 OSÔB
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Motívom tohto konceptu je trojica anjelov z rovnomenného seriálu 70tych rokov. Charlieho anjeli sú jednoznačnou paradigmou krásy, pôvabu, logiky, rozumu, šikovnosti a odvahy – azda okrem krásy sú to všetko veľmi dôležité vlastnosti každého jednotlivca.

Anjeli však predstavujú vzor dokonalej kooperácie v ceste za spoločným cieľom. Cieľom misie je záchrana regiónu v okolí mesta, kam budú anjeli vyslaní na misiu. V hoteli bola umiestnená bomba, ktorá sa dá zneškodniť jedine správnym rozlúštením indícií od teroristov. Rôzni špecialisti sa ju pokúšali zneškodniť, ale nejde to. Časomiera na bombe ukazuje čas výbuchu dnes o 17:30 miestneho času.

Charlie dostal túto zákazku a teraz predáva žezlo tímu anjelov, aby sa s ňou popasovali. Anjelov čaká 6-12 úloh, ktoré im pomôžu získať indície a tak správne rozlúštiť deaktivačný kód bomby. Všetko ostatné sa dozvedia na základni pred hotelom, kde každý tím anjelov obdrží základný balíček obsahujúci super špionážne pomôcky..

Intervenčné programy tohto typu pomocou modelových situácií, simulačných a štrukturovaných aktivít vytvárajú situácie podobné tým, ktoré zažívame v pracovnom i v bežnom živote. Program okrem najnovších teoretických poznatkov z oblasti zážitkovej pedagogiky využíva aj skúsenosti z bohatej praxe lektorov a dáva priestor pre vzájomné odovzdávanie praktických skúseností i zo strany účastníkov.

V cene je zahrnuté pri počte min. 40 osôb:

- príprava konceptu, inštruktori podľa počtu účastníkov, doprava do 200km, ozvučenie, eventu moderátor, tímové aktivity a darček pre víťazov.

V prípade záujmu dokážeme pre klienta zebezpečiť aj miesto, kde sa bude event konať, ubytovanie, catering no proste urobiť to full servis. Tieto náklady ale nie sú zahrnuté v danej cene, budú sa účtovať po vzájomnej dohode na základe vami vybraných možností. Cena je len orientačná, výsledná suma bude závisieť od úrovne služieb.

Výsledná cena je orientačným odhadom celkovej sumy, jej finálna výška závisí od mnohých faktorov a platí pravidlo, čím vyšší počet účastníkov tým nižšia jednotková cena. K jej prepočtu dôjde po osobnom kontakte a ujasnení si detailov:)