STAVBA INDIÁNSKEJ SAUNY spojenie s prírodou a zážitok na celý život

Dátum konania:
Miesto konania:
Dostupnosť: na dohodnutý termín
80.00 Cena bez DPH
96.00 OSÔB
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Hľadáte efektívnu formu teambudilingu určenú pre malú skupinu so zameraním na tímového ducha, pobyt v prírode a nezabudnuteľný zážitok? Máme pre vás riešenie, ktoré vás nenechá chladnými a zabezpečí vám spomienky možno aj na celý život.

STAVBA INDIÁNSKEJ SAUNY.

Je to jedinečný a intezívny zážitok, ktorý očistí vášho ducha, spojí s kolegami a pôsobí blahodárne aj po zdravotnej stránke. Je to event, ktorý trvá celý deň. Cez deň musíte najprv pripraviť miesto na saunu, postaviť saunu z prútia, vykopať jamu na kamene a pripraviť čo najväčšie ohnisko - oheň. Tú výborne funguje rozdelenie funkcií, aby sa každý zapojil a pridal svoju ruku k dielu. Ak budete mať všetky tieto časti suany pripravené, nastáva ten najdôležitejší okami, od ktorého závisí kvalita finláneho výstupu. A tou je OHNISKO. Musíte založiť taký oheň, aby sa kamene ktoré do ohňa vložíte prehriali na maximum, v podstate do žerava a tie potom zabezpečia výsledný saunový efekt.

Nahriatie kameňov trvá cca 4 - 5 hodín. Ideálne načasovanie na saunu je k večerným hodinám, ten pocit keď sedíte pri ohni, pozeráte na hviezdy a máte za sebou prvé kolo suany, je neopísateľný. Už chýba iba chledené pivko alebo pohár dobrého vína.

Ideálne miesto je v prírode pri vodnom zdroji, ale dokážeme saunu postaviť aj pri hoteli alebo inom ubytovacom zariadení.

Ideálny počet na saunovanie je 10 osôb, dá sa samozrejme zvýšiť počet sáun, čiže množstvo je v podstate neobmedzené. Ale pre zachovanie intimity a plnohodnotného zážitku odporúčame zachovať maximálny počet desať osôb.

V cene na osobu je:

Výber miesta, odborný dohľad, zabezpečenie servisu ako sú uteráky, deky, plachty, všetka výbava potrebná k saunovaniu a doprava tímu do 100km od Bratislavy.

V prípade záujmu dokážeme pre klienta zebezpečiť aj miesto, kde sa bude event konať, ubytovanie, catering no proste urobiť to full servis. Tieto náklady ale nie sú zahrnuté v danej cene, budú sa účtovať po vzájomnej dohode na základe vami vybraných možností. Cena je len orientačná, výsledná suma bude závisieť od úrovne služieb.

Výsledná cena je orientačným odhadom celkovej sumy, jej finálna výška závisí od mnohých faktorov a platí pravidlo, čím vyšší počet účastníkov tým nižšia jednotková cena. K jej prepočtu dôjde po osobnom kontakte a ujasnení si detailov:)