SÚŤAŽ VO VARENÍ GULÁŠU - najprv práca, potom zábava. Získajte suroviny a ukážte sa

Dátum konania:
Miesto konania:
Dostupnosť: na dohodnutý termín
70.00 Cena bez DPH
84.00 OSÔB
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Je jeden prvok - element, ktorý spája ľudí v  každom veku, v ktorom sa nájdu aj muži aj ženy a kde sú podmienky na výhru pre všetkých rovnaké. Nerozhoduje fyzická výdrž, výška, logika...proste ste si všetci rovní :) Čo to je???? No predsa varenie:)

Vyhlasujeme súťaž VO VARENÍ GULÁŠU a uvidíme, kto je z vás najväčší gurmán.

Rozdelíme vás do tímov, ale nebudete to mať také ľahké, na to aby ste guláš začali vôbec variť, musíte najprv získať ingrediencie na to potrebné. Ingredienci získate v rôzných tímových, športových a individuálnych disciplínach a keď sa vám to podarí, tak hor sa na guláš.

Nerozhoduje rýchlosť ale chuť. A tú preveríme spolu s našou odbornou porotou na záverečnej veľkolepej ochutnávke. Pozor, oplatí sa investovať čas a kreativitu do formy podávanie gulášu, či to budú kvietky vo vázičke, špeciálny obrus, keramická miska alebo váš spev popri ochutnávke, to už necháme na vás.

TAK SI VYHRŇTE RUKÁVY, NAHOĎTE ZÁSTERY A PRAJEME VÁM DOBRÚ CHUŤ:)!

V cene je zahrnuté pri počte min. 20 osôb:

- ingrediencie, kotliny s komplet vybavením, tímové súťaže, moderátor, ozvučenie a doprava organizačného tímu.

V prípade záujmu dokážeme pre klienta zebezpečiť aj miesto, kde sa bude event konať, ubytovanie, catering no proste urobiť to full servis. Tieto náklady ale nie sú zahrnuté v danej cene, budú sa účtovať po vzájomnej dohode na základe vami vybraných možností. Cena je len orientačná, výsledná suma bude závisieť od úrovne služieb.

Výsledná cena je orientačným odhadom celkovej sumy, jej finálna výška závisí od mnohých faktorov a platí pravidlo, čím vyšší počet účastníkov tým nižšia jednotková cena. K jej prepočtu dôjde po osobnom kontakte a ujasnení si detailov:)