ZÁHORACKÁ KOŠTÚFKA - v každom z nás je Záhorák

Dostupnosť: na vyžiadanie
58.33 Cena bez DPH
70.00 OSÔB
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Pri tvorení témy tohoto teambuidlingu sme sa inšpirovali lokalitou, v ktorej by sa mal teambuilding odohrávať. A to je jeden z najlepších hotelov na Záhori - HOTEL SPARK V PLAVECKOM ŠTVRTKU. Téma ale vychádza aj z vlastností ľudí, ktorí v tomto regióne žijú...áno SÚ TO ZÁHORÁCI.

Nepoznám Slováka, ktorý by nemal rád Záhorákov…sú to milí ľudia, plní energie, dobrosrdeční s obrovským srdcom, ktorí milujú svoju zem, svoje zvyky a svoje nárečie:) A presne takýto by mal byť aj teambuilding, ktorý vám ponúkame:)
Takže sa pokúsime z vás spraviť čo najlepších Záhorákov a vy si to budete musieť len užiť a zabaviť sa.

Program je pripravený na 4 hodiny. Pripravíme pre vás stanovištia, na ktorých sa budete striedať a postupne absolvujete záhorácku prípravu.
A na záver vyhodnotíme tých najlepších záhorakov….

AKTIVITY - stahováni vína, flaškování, šlapání zéla, koštúfka vína a pálenky, Záhorácky kubín, slepý Záhorák a pavučina v sklepě na vás čakajú:)

P.S. koncept je realizovateľný kdekoľvek na Slovensku, veď Záhorákov majú všade radi:)

V cene je zahrnuté pri počte min. 20 osôb:

- príprava konceptu, inštruktori podľa počtu účastníkov, všetko potrebné na aktivity, moderátorka, ozvučenie a doprava do 50km

V prípade záujmu dokážeme pre klienta zebezpečiť aj miesto, kde sa bude event konať, ubytovanie, catering no proste urobiť to full servis. Tieto náklady ale nie sú zahrnuté v danej cene, budú sa účtovať po vzájomnej dohode na základe vami vybraných možností. Cena je len orientačná, výsledná suma bude závisieť od úrovne služieb.

Výsledná cena je orientačným odhadom celkovej sumy, jej finálna výška závisí od mnohých faktorov a platí pravidlo, čím vyšší počet účastníkov tým nižšia jednotková cena. K jej prepočtu dôjde po osobnom kontakte a ujasnení si detailov:)