M.A.S.H. - akože vojenský drill:))

Dátum konania:
Miesto konania:
Dostupnosť: na dohodnutý termín
91.67 Cena bez DPH
110.00 OSÔB
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Kto z nás by si nepamätal kultový seriál z prostredia vojenskej poľnej nemocnice počas vojny v Kórei. Ak sa túžite vydať po stopách Hawkeyho, Trappera, či majorky Hullihanovej a prežiť niečo nezvyčajné, tento program je pre Vás ako stvorený. Prežite „tvrdú realitu“ vojenského výcviku funny spôsobom. Ak sa rozhodnete pre tento program, čaká Vás prekonávanie samého seba, a možno v sebe objavíte aj netušené schopnosti.

Celý program je koncipovaný funny spôsobom ako vojenský tábor v štýle známeho televízneho seriálu M.A.S.H. Hostia budú rozdelení do vojenských rôt a budú plniť dané úlohy. Počas plnenia misie bude na nich čakať množstvo nástrah. Za ich splnenie budú hostia získavať frčky. Rota s najviac frčkami sa stane víťazom. Na začiatku bude hosťom predstavený bojový plán „Operácie“.

Príklady úloh:

Vrh nomi a hviezdicami: Vrh originálnymi nožmi a hviezdicami na terč.

Segway: dostali ste nový mobilný prostriedok. Máte 10 minút aby ste sa naučili ovládať ho

Zaloenie oha: Úlohou čaty je v predpísanom časovom limite zapáliť oheň iba pomocou slamy a kresadla a uvariť si čaj.

Oetrenie zraneného: Členovia tímu musia predpísaným spôsobom ošetriť svojich zranených spolubojovníkov.

Lezenie: donesieme vám umelú 6m vysoké lezeckú stenu a preveríme vašu kondicíiu a všetky svaly.

Strelnica: Vojak bez presnej mušky nie je vojak. Airsoftové pištole, pušky, vzduchovky, winchestrovka preveria vaše schopnosti.

Rambo dráha: Čaká vás prechod popod ostnatý drôt, beh cez pneumatiky, beh po kladine, preskakovanie prekážok, slalom, hod granátom

Slepý štvorec: Úlohou roty je pripraviť plán, skoordinovať sa a za sťažených podmienok vytvoriť z lana štvorec.

Cena je kalkulovaná na mminimálny počet 20 účastníkov.

V prípade záujmu dokážeme pre klienta zebezpečiť aj miesto, kde sa bude event konať, ubytovanie, catering no proste urobiť to full servis. Tieto náklady ale nie sú zahrnuté v danej cene, budú sa účtovať po vzájomnej dohode na základe vami vybraných možností. Cena je len orientačná, výsledná suma bude závisieť od úrovne služieb.

Výsledná cena je orientačným odhadom celkovej sumy, jej finálna výška závisí od mnohých faktorov a platí pravidlo, čím vyšší počet účastníkov tým nižšia jednotková cena. K jej prepočtu dôjde po osobnom kontakte a ujasnení si detailov:)