NA SKLE MAĽOVANÉ - tradície, život na dedine a slovenské gurmánstvo

Dátum konania:
Miesto konania:
Dostupnosť: na dohodnutý termín
80.00 Cena bez DPH
96.00 OSÔB
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Slovensko – hoci to nie je veľká krajina, vždy má čo ponúknuť. Vo svete je známa svojimi horami, národným jedlom – bryndzovými haluškami, ale aj najkrajšími dievčatami. Táto krajinka nachádzajúca sa v srdci Európy sa pýši malebnou prírodou, tradičnou kultúrou, bohatou históriou a pamiatkami, ktoré nám zanechali naši predkovia. Zabudnime na moderný život vo veľkých mestách a vráťme sa aspoň v tento deň do života plného pokoja, radosti, práce, ale aj zábavy. Užite si svoj veľk „Návrat k slovenským tradíciám“.

V rámci realizácie Vášho teambuildingu Vám navrhujeme kreatívno - zábavnú aktivitu Varenie pravých slovenských bryndzových halušiek“. Jej cieľom okrem utužovania vzťahov na pracovisku je v prvom rade zábava a unikátny spoločný zážitok z plnenia netradičných úloh a varenia. Rozdelíme účastníkov na niekoľko homegénych skupín, ktorých úlohou bude uvariť domáce bryndzové halušky v kotlíku v kotline. Každý tím si musí narezať drevo, zapáliť oheň v kotline, nájsť vodu v okolí, pripraviť cesto, navariť halušky atď.. Výsledkom bude ochutnávka halušiek. Kvalitu halušiek bude hodnotiť prísna porota zložená z kuchára z hotela, zástupcu Vašej spoločnosti a zástupcu agentúry. Dôležitá je nielen chuť, ale aj vizuálne prevedenie, servírovanie, atď.

Súčasťou akcie a súčasťou hodnotenia bude maľovanie denka, veršovanie, slepá mapa Slovenska, hádanie nárečí, Program navrhujeme oživiť moderátorom v kroji Lukášom Kinderom, ktorý vám váš teambuilding oživí možnosťou vyskúšať si aktivity ako plieskanie bičom, hádzanie šípok atď.. Počas akcie bude znieť ľudová hudba, inštruktorky v kroji sa veľmi radi pridajú aj spevom.

Zároveň navrhujeme každého účastníka obdariť vareškou s vypáleným dátumom akcie a miestom konania, ako pamiatku na tento deň

Aby ste ale mohli získať ingrediencie na varenie halušiek, budete musieť splniť úlohy a stať sa správnym GAZDOM, tak ako to robili naši predkovia a dedovia. Čakajú vás aktivity ako sú: podojenie živej kozy, kydanie hnoja, oprava kolesa na voze, stavba prístrešku pre baču, pokosenie lúky a iné:)

V cene je zahrnuté pri počte min. 40 osôb:

- príprava konceptu, inštruktori podľa počtu účastníkov, doprava do 200km, ozvučenie, eventu moderátor, tímové aktivity a darček pre víťazov.

V prípade záujmu dokážeme pre klienta zebezpečiť aj miesto, kde sa bude event konať, ubytovanie, catering no proste urobiť to full servis. Tieto náklady ale nie sú zahrnuté v danej cene, budú sa účtovať po vzájomnej dohode na základe vami vybraných možností. Cena je len orientačná, výsledná suma bude závisieť od úrovne služieb.

Výsledná cena je orientačným odhadom celkovej sumy, jej finálna výška závisí od mnohých faktorov a platí pravidlo, čím vyšší počet účastníkov tým nižšia jednotková cena. K jej prepočtu dôjde po osobnom kontakte a ujasnení si detailov:)