TÍMOVÝ SPLAV - splav slovenských, rakúských a českých riek

Dátum konania:
Miesto konania:
Dostupnosť: na dohodnutý termín
100.00 Cena bez DPH
120.00 OSÔB
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Máme letné počasie, svieti slniečko, okolo seba máte nádhernú faunu a flóru a vy miesto v office, sedíte na člne a užívate si spoločné chvíle s kolegami.

Zorganizujeme pre vás splav slovenských, českých alebo rakúskych riek, spolu s občerstvením dopravou a prespaním na jednu noc. Kedže je ale veľa možností, ktoré rieky a kedy splaviť tak toto je len orientačná cena na jednu osobu, aby ste mali predstavu koľko taký špás môže stáť.

Program dňa by bol jednoduchý, dostavíte sa na miesto nalodenia, ideálne organizovanou dopravou, preložíte si veci do sudov, ktoré si zoberiete na čln a spolu s našími vodákmi sa vyberiete na splav. Počas splavu vás môže sprevádzať sprievodný čln, kde sa môže čapovať pivko, v strede splavu zastavíte na ostrove, kde pre vás pripravíme kotlíkový guláš a večer ukončíte v campe, kde vás čaká živá hudba, opekačka s grilovačkou, spanie buď v chatkách alebo pod širákom. Dokážeme zabezpečiť aj stany, karimatky a spacáky.

V cene je zahrnuté pri počte min. 30 osôb:

- príprava splavu, vodáci podľa počtu účastníkov, doprava na miesto splavu, občerstvenie, prenocovanie, večera, nápoje, živá hudba a dobrá nálada.

V prípade záujmu dokážeme pre klienta zebezpečiť aj miesto, kde sa bude event konať, ubytovanie, catering no proste urobiť to full servis. Tieto náklady ale nie sú zahrnuté v danej cene, budú sa účtovať po vzájomnej dohode na základe vami vybraných možností. Cena je len orientačná, výsledná suma bude závisieť od úrovne služieb.

Výsledná cena je orientačným odhadom celkovej sumy, jej finálna výška závisí od mnohých faktorov a platí pravidlo, čím vyšší počet účastníkov tým nižšia jednotková cena. K jej prepočtu dôjde po osobnom kontakte a ujasnení si detailov:)