PEVNOSŤ BOYARD - event inšpirovaný legendou

Dátum konania:
Miesto konania:
Dostupnosť: na dohodnutý termín
70.00 Cena bez DPH
84.00 OSÔB
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Pevnosť Boyard je pevnosť na mori medzi ostrovmi Île-d'Aix a Île d'Oléron v úžine Pertuis d ́Antioche pri západnom pobreží Francúzska. Kľúče od pevnosti Boyard je francúzska dobrodružná televízna súťaž, v ktorej súťaží tím, ktorý v priebehu súťaže plní najrôznejšie úlohy a konečným cieľom tímu je uhádnuť heslo, ktorým otvoria trezor.

Sama súťaž je rozdelená na štyri časti. V prvej z nich je úlohou súťažiacich v získať 7 kľúčov. Kľúče získavajú za splnenie úloh v miestnostiach po celej pevnosti. V ďalšej časti sa potom tím presunie do podzemia, kde môže získať bonusovú truhlicu s peniazmi a tiež musia oslobodiť zajatcov, ktorí nestihli včas odísť z miestnosti so súťažnou úlohou. V tretej časti získavajú súťažiaci indície, ktoré im majú pomôcť k vylúšteniu konečného hesla k trezoru a nakoniec v štvrtej časti bojujú proti majstrom pevnosti o čas pre získanie peňazí.

Každý tím bude fungovať ako celok. Úlohou tímu je zdolať pevnosť Boyard. V areáli budú umiestnené stanovištia, na ktorých budú tímy prechádzať jednotlivé úlohy, za ktoré budú získavať indície a kľúče. Každé z 15 stanovíšť = jedna indícia. Logické hádanky bude klásť otec Furas, ostatné logické úlohy sú hlavolamy – kovové, drevené a obrázkové. Pomocou indícií sa víťaznému tímu podarí získať poklad – odmenu, a hlavne všetky kľúče k bráne (brána = poklad otca Furasa).

 V cene je zahrnuté pri počte min. 60 osôb:

- príprava konceptu hry a obhliadka konkrétneho miesta, tímové a indiviuálne úlohy, inštruktori, rekvizity, doprava, ozvučenie, moderátor a odmena pre najlepší tím.

V prípade záujmu dokážeme pre klienta zebezpečiť aj miesto, kde sa bude event konať, ubytovanie, catering no proste urobiť to full servis. Tieto náklady ale nie sú zahrnuté v danej cene, budú sa účtovať po vzájomnej dohode na základe vami vybraných možností. Cena je len orientačná, výsledná suma bude závisieť od úrovne služieb.

 

Výsledná cena je orientačným odhadom celkovej sumy, jej finálna výška závisí od mnohých faktorov a platí pravidlo, čím vyšší počet účastníkov tým nižšia jednotková cena. K jej prepočtu dôjde po osobnom kontakte a ujasnení si detailov:)