RODINNÝ PIKNIK - event ideálny na poďakovanie klientom alebo zamestnacom a ich rodinám

Dostupnosť: na dohodnutý termín
100.00 Cena bez DPH
120.00 OSÔB
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Ak plánujete zorganizovať event pre vaších zamestnancov alebo klientov a chceli by ste stráviť príjemný deň v peknom prostredí napríklad Smolenického hradu, tak máme pre vás ideálne riešenie RODINNÝ PIKNIK.

Spojenie perfektného jedla, rodinných aktivít, krásneho prostredia, nádherného počasia dokáže vyčariť úsmev na každej tvári a zabezpečiť pocit, že  vášmu obchodnému partnerovi alebo zamestnávateľovi na vás záleží, váži si vás a dokáže oceniť čo pre ňho znamenáte.

Máme pre vás pripravené aktivity ako sú:

- maľovanie na tvár, skákací hrad, jazda na koňoch, karikaturista, let balónom, strelba z kuše, súťaž v speve a maľovaní, segway, kuša

A k tomu fantastický catering formou grilovačky, miešané nápoje, ochutnávka vína, zmrzlina a cukrová vata.

Ideálne je tneto piknik realizovať v peknom prostredí napr hradu, zámku alebo horského hotela aby celková atmosféra bola dokreslená okolím.

V cene je zahrnuté pri počte min. 100  osôb:

- príprava konceptu, moderátor, hostesky, pozvánky, teasing, microsite, DJ, ozvučenie, osvetlenie a projekcia

V prípade záujmu dokážeme pre klienta zebezpečiť aj miesto, kde sa bude event konať, ubytovanie, catering no proste urobiť to full servis. Tieto náklady ale nie sú zahrnuté v danej cene, budú sa účtovať po vzájomnej dohode na základe vami vybraných možností. Cena je len orientačná, výsledná suma bude závisieť od úrovne služieb.

Výsledná cena je orientačným odhadom celkovej sumy, jej finálna výška závisí od mnohých faktorov a platí pravidlo, čím vyšší počet účastníkov tým nižšia jednotková cena. K jej prepočtu dôjde po osobnom kontakte a ujasnení si detailov:)