VIANOČNÁ DRAŽBA - poďakovanie spojené so zábavou, hudbou a záväzkami do nového roka.

Dostupnosť: na dohodnutý termín
100.00 Cena bez DPH
120.00 OSÔB
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Tento koncept eventu je realizovateľný nielen na vianoce ale aj akýkoľvek event, kde sa chcete zabaviť, užiť si kolegov, zatancovať si, proste mať krásny a príjemný večer.

Priestor je nadekorovaný, hostesky vás už vítajú pri vchode, hrá príjemná podmazová hudba a vy všetci ste dnes stredobodom pozornosti. Ako ináč, začneme kvalitnou večerou formou bufetu a potom vás čaká už iba zábava.

Máme pre vás pripravené mobilné kasíno, kde si môžete zahrať black, ruletu alebo poker a bankovky, ktoré v kasíne vyhráte budete neskôr potrebovať, tak sa snažte. Okrem kasína za budemete môcť zabaviť a takisto znásobiť svoj obnos peňazí v týchto aktivitách:

- detektor lži - ak zaklamate dostanete mini elektrickú šupu, ak odpoviete správne odmeníme vás bankovkami

- škrupinkár - niekedy nenávidené "povolanie" na slovenských uliciach, teraz čistá zábava. .."kde je gulička, tady je gulička a není gulička"....ak uhádnete získavate opäť ďaľšie bankovky

- stávky na mechanické psíky - pravé dostihové chrty sú nevyspitateľné, musíte vybrať toho najlepšieho staviť si na ňho a dúfať, že vyhrá..

- stiga hokej - klasický stolný hokej, vyhrá lepší

- fun face - obľúbená foto búdka s rekvizitami na vianočnú tématiku

O cca 23:00 ukončíme všetky aktivity a ideme na dražbu. Dražiť budete neskutočné vecičky ako sú mäsožravá rastlina, gigantický gumený medvedík, toaletný papier potlačený dolármi, basa šampanského a zmenky, ktoré vystaví vedienie firmy (geenrálny riaditeľ a ostatní manažéri) na ktorých napríklad bude: obetujem svoje parkovacie miesto na týždeň, budem kolegovi variť a nosiť na stôl celý týždeň kávu, pozývam celý tím na večeru, donesiem kolegovi obed, platím sushi, vymením si s tebou svoju kanceláriu na týždeň, darujem svoje deň dovolenky alebo tri dni dovolenky navyše....

Uvidíme ako dražba dopadne, určite to bude zábava:)))

A do tanca vám bude hrať podľa nás najlepšia kapela, ktorá hrá československé hity STARMANIA, ich reportoár vystačí na  3 x 45 minút.

V cene je zahrnuté pri počte min. 100 osôb:

- príprava konceptu, produkcia, hostesky, dekorácie, ozvučenie, STARMANIA, mobilné kašíno, ostatné aktivity, moderátor a ceny do dražby.

V prípade záujmu dokážeme pre klienta zebezpečiť aj miesto, kde sa bude event konať, ubytovanie, catering no proste urobiť to full servis. Tieto náklady ale nie sú zahrnuté v danej cene, budú sa účtovať po vzájomnej dohode na základe vami vybraných možností. Cena je len orientačná, výsledná suma bude závisieť od úrovne služieb.

Výsledná cena je orientačným odhadom celkovej sumy, jej finálna výška závisí od mnohých faktorov a platí pravidlo, čím vyšší počet účastníkov tým nižšia jednotková cena. K jej prepočtu dôjde po osobnom kontakte a ujasnení si detailov:)