WOMEN NIGHT - tématický večer venovaný jemnosti a kráse, tak potrebnej v tomto svete.

Dostupnosť: na dohodnutý termín
160.00 Cena bez DPH
192.00 OSÔB
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Téma:
Keďže témou celého eventu je žena, spracujeme túto tému z rôznych uhlov pohľadu.


Žena ako múza nielen talianskych umelcov:
Keďže žena sa v histórii preslávila ako múza slávnych mužov a teda práve tu platí slávny výrok „za všetkým hľadaj ženu“, odprezentujeme ženu aj z takéhoto uhlu pohľadu. Celý priestor sa zmení na krásnu a originálnu galériu obrazov slávnych žiena ako aj slávnych obrazov žien, ktoré spomenie moderátorka vo svojom príhovore. Pri vstupe to budú monumentálne obrazy žien slávnych maliarov (Da Vinci, Rembrandt, Tizian...) V hlavnej sále to budú slávne ženy s popisom ich významnej úlohy v dejinách (napr. Kleopatra - vládkyňa Egypta, osudová žena Ceasara aj Marca Antónia (Liz Taylor, žena vamp, sobášna preborníčka)
V scenári budú spomenuté aj najstaršie múzy z gréckej mytológie - ochrankyne umení a vied. Je devät múz: Erato (múza ľúbostnej poézie), Euterpa (múza hudby), Kalliopa (múza eposu), Kleio (múza dejepisu a filozofie), Melpomena (múzua spevu), Polymnia (múza tanca, pantomíny a geometrie), Terpsichora (múza tanca a lyriky), Tália (múza komédie a pastierskej poézie), Uránia (múza astronómie).

Žena bohyňa:
Bohyne z mytológie zapracujeme do názvov jednotlivých chodov a nápojov. Rovnako budú naaranžované aj catering statues – ktoré budú ponúkať welcome drink.
Gaia – Bohyňa matka, personifikácia MatkyZeme, Afrodita ( bohyňa lásky a krásy), Artemis (bohyňa lovu), Diona (bohyňa dažďa a prameňov), Héra (bohyňa, ktorá ochraňuje rodinu, rodiace ženy a deti), Nike (bohyňou víťazstva), Psycha (bohyňa duševnej krásy)‏
Žena a krása:
Každá žena je krásna, to dokazuje nielen historický pohľad na múzy a osobnosti žien, ale aj pohľad v deň konania eventu na hostesky, moderátorku a dámy, ktoré prijali pozvanie. Práve tie posledné spomenuté by sa mali stať neoddeliteľnou súčasťou témy celého večera. Práve preto vyzdvihneme a zachytíme ich krásu na fotografiu v improvizovanom profesionálnom fotoateliéri.

Úvod
Počas usádzania hostí hrá podmazová hudba a na scéne je pripravená živá dekorácia – stretnutie sa s prvou ženou EVOU. Stelesňuje ju krásna fakírka s hadom. V momente, keď sa hostia usadia, začína program. Za sprievodu orientálne hudby začne fakírka s hadom tancovať a predvedie tie najlepšie kúsky zo svojho na ženu až priodvážneho umenia. Predstavenie vyvrcholí rozseknutím jablka na bruchu fakírky jej partnerom. Hudba vrcholí a v momente rozseknutia jablka sa priestor ponorí do absolútnej tmy.
Privítanie hostí
Pri rozsvietení svetiel už na pódiu stojí Didiana. Privíta hostí, oboznámi ich s programom a konceptom celého podujatia. Pozýva na pódium zástupcu spoločnosti, ktorý oficiálne hostí privíta a prednesie svoj príhovor. Po príhovore nasleduje krátky dialóg Didiany a zástupcu spoločnosti na tému podujatia. Nasleduje pozvanie na večeru.

Hlavný program
Ako predskokan hlavnej hviezdy prichádzajú energické huslistky Femme Fatale, ktoré odštartujú svoju temperamentnú a jedinečnú šou a lá Vanessa Mae. Umelkyne hrajú na elektrické husle a veľmi šarmantným spôsobom pripravia hostí na nasledujúci koncert.

Na scénu prichádza hlavná hviezda Nicole J McCloud, prestaviteľka exotickej krásy, rafinovanosti a temperamentu. Jej šou je tvorená z koververzií hitov známych speváčok. Počas šou ju doprevádzajú tanečnice a Nicole niekoľkokrát mení kostým. Šou je plná života, vášne a ohňa a dvíha hostí zo stoličiek. O speváckom talente Nicole nie je pochýb. Počas svojej kariéry stihla spolupracovať s hviezdami ako Mick Jagger, Bruce Springsteen, skupinou Kool & The Gang, Stevom Wonderom, či Michaelom Jacksonom. Nicole sa ocitla v hitparádach Billboard US Chart 100 v prvej desiatke s viac ako desiatimi hitmi, z ktorých najznámejšie Don‘t You Want My Love, Running Away, New York Eyes, Rock The House a One Good Reason. V roku 2002 získala nomináciu na medzinárodnú tanečnú a hudobnú cenu spolu s takými interpretmi ako Craig Davis, Shakira, Sonic.

Po skončení nasleduje fantastický RAUT v podaní hotela alebo priestoru, kde sa bude event odohrávať.

Pri odchode dostane každá žena bielu ružu a fantistickú čokoládu v podobe praliniek s logom vašej spoločnosti.

V cene je zahrnuté pri počte min. 100  osôb:

- príprava konceptu, organizácia, ozvučenie a osvetlenie celeého priestoru, huslistky Femme Fatal, moderátorka Didiana, hadia žena a fakír, dekorácie, Nicole Mc Loud s tanečníkmi, fotograf, darčeky a doprava tímu a umelcov.

V prípade záujmu dokážeme pre klienta zebezpečiť aj miesto, kde sa bude event konať, ubytovanie, catering no proste urobiť to full servis. Tieto náklady ale nie sú zahrnuté v danej cene, budú sa účtovať po vzájomnej dohode na základe vami vybraných možností. Cena je len orientačná, výsledná suma bude závisieť od úrovne služieb.

Výsledná cena je orientačným odhadom celkovej sumy, jej finálna výška závisí od mnohých faktorov a platí pravidlo, čím vyšší počet účastníkov tým nižšia jednotková cena. K jej prepočtu dôjde po osobnom kontakte a ujasnení si detailov:)