ŠPORTOVÝ DEŇ - príď, zabojuj a vyhraj putovný pohár spolu so svojimi kolegami

Dostupnosť: na dohodnutý termín
100.00 Cena bez DPH
120.00 OSÔB
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

BOJ O POHÁR :)

Kadastník sa musí príspred podujatím zaregistrova. Registrácia bude rozdelená poda farieb tímov - triiek a pred kadm stanovišťom bude stáhosteska s originál vyrobenou tímovou vlajkou, ktorá bude samozrejme tievo farbe tímu. Ideálne by bolo keby sme mali dopredu uaj názov tímu, aby sme ho umiestnili na vlajku.

Pri registrácii obdrí kadý športovec svoje íslo, ktoré sa mu napíe na ruku, nohu, elo..kam len budete chcie. Toto íslo bude slúipri hodnotení jednotlivch disciplín naími rozhodcami s tabletmi.

V aplikácii budú farby tímov, rozhodca zadá íslo portovca a dosiahnutvkon. Vsledky sa budú daskontrolovaonline.
Kolektívne
porty sa budú hodnotia
po odohraní celého turnaja.

Aktivity, ktoré sme si pre vás pripravili, môeme rozdelinasledovne:

-športové kolektívne a individuálne - metlobal, archery game, fresbee game, beach volleayball, football, funny vodné pólo, plávanie, jumping, funny beh, lukostreľba

- funny - šprint s kolegyňou, dunk tunk, maxi basketbal

- chilling - fixačný taping, masáže, jóga...

- tímové  - preťahovanie lanom, tulene, tímové bludisko, hod balónom, v lete na saniach, lavorovica,

Tak sa pekne pripravte, zabojujte za tím a nech vyhrá ten najlepší:)

V cene je zahrnuté pri počte min. 100  osôb:

- príprava konceptu, športové aktivity, tímové, chilli, obsluha, moderátor, ozvučenie, zdravotníci, pitný režim, tričko pre každého a celková organizácia.

V prípade záujmu dokážeme pre klienta zebezpečiť aj miesto, kde sa bude event konať, ubytovanie, catering no proste urobiť to full servis. Tieto náklady ale nie sú zahrnuté v danej cene, budú sa účtovať po vzájomnej dohode na základe vami vybraných možností. Cena je len orientačná, výsledná suma bude závisieť od úrovne služieb.

Výsledná cena je orientačným odhadom celkovej sumy, jej finálna výška závisí od mnohých faktorov a platí pravidlo, čím vyšší počet účastníkov tým nižšia jednotková cena. K jej prepočtu dôjde po osobnom kontakte a ujasnení si detailov:)