CAMEL TROPHY - krásne ženy, silné autá a ruka hore do rána:)

Dátum konania:
Miesto konania:
Dostupnosť: na dohodnutý termín
200.00 Cena bez DPH
240.00 OSÔB
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Camel trophy patrí medzi najprestížnejšie a najznámejšie motoristické podujatie na svete. udia, technika a organizaný štáb prechádzajú brutálnou previerkou sily, odhodlania, tímovosti a sily kadého jedného úastnika. V spolupráci s importérom áut JEEP sme si pre vás pripravili de, ktorsa bude snaitúto známu show preniesna Slovensko.

Takto nejako to môže vyzerať: https://www.youtube.com/watch?v=XjXVFuZoWXU

Máme súbench 8 jeepov, ktoré prídu na váevent a budú vám poas poobedia plne k dispozícii. Veky aktivity budú o silných autách, o vaej ikovnosti ale hlavne o zážitkoch, ktoré si budete môcvyskúana vlastnej koi.

Hostí si rozdelíme do 8 tímov, priom kadjeden tím bude reprezentovajednu krajinu kde VAŠA FIRMA PÔSOBÍ pôsobí.
Kadému tímu pridelíme jednu krásnu traťovú komisárku, ktorá bude dozerana priebeh celého da, bude vám pomáhaa informovavás.

Tak sa pripravte...tri...dva ....jedna....ŠTART.

Naím cieom nie je aby ste sa na autá iba pozerali, ale vybavili sme, e si ich budete aj môcsami ochutna, preveriich limity... proste zaiporiadny adrenalín a zajazdisa na plnohodnotnch dípoch.

Skoro vetky aktivity sa budú odohrávav bezprostrednej blízkosti hotela, ale bude pre vás pripravená aj trapo miestnych lesnch cestách, svahoch a prekákach. Túto trasu budete môcabsolvovaspolu s aľšími troma kolegami.
Pri po
te 100 osôb, 3 hodinách, 6 autách a 4 uoch v aute, bude na jednu posádku vyhradený čas 30 minút
istej jazdy.

Off road track - Jedno auto, 4 udia, maximálny as na prejdenie trate 30 minút. Trasa bude skladaz jazdy po lesnej ceste, svahoch, prírodnch prekákach. Naím cieom je to, aby ste si to uili a naozaj vyskúali monosti auta.

Jazda zrunosti - pri hoteli vám postavíme peciálnu tra, ktorá sa bude skladaz rôznych prekáok..slalom, ikmá plocha, cúvanie, prechod na preklápacej rampe a iné. Meriame váš čas.

Prezutie auta  - camel trophy nie je iba o jazdení ale aj o poriadnej drine. Dostali ste defekt a teraz musíte o najrchlejie vymenikoleso.

Jazda na 4kolkách - Staré dobré a vdy obúbené 4kolky vás akajú. Môete sa na nich vybláznido stosti.

Segway - Mono ste una nich jazdili a mono nie. Tento event je o kolesách, silnch motoroch a netradinch dopravnch prostriedkoch.

Bager fahren  - Snom kadého chlapa je vskúasi akú techniku - bágre, traktory. Úplne veké stroje nie je moné oférovabez potrebného povolenia, ale máme pre vás pripravenmini bager. Vaou úlohou bude premiestnikopu trku, vykopadieru alebo si s bagrom zahrakolky.

Šlapacie autíčka  - Motor je motor ale ocitli ste sa bez motora a k dispozícii máte iba profi lapacie autíko. Meria sa as a vaím súperom je kolega z iného tímu.

Večerný program

Máte za sebou akdeako keby ste absolvovali celú Lenovo Trophy. K dispozícii vám je hotelovwellness, kde môete uvonisvoje zniené telo a oddchnusi.
Ve
er zaína skvelou veerou. Tvrdí chlapi ale aj eny si musia teraz poriadne vyhodiz kopítka.

Krásne eny, skvelé drinky, ochutnávka koakov a cigár sú pre vás pripravené a akajú uiba na vás.
Ve
er sa bude niesv znamení vyhodnocovania tch najlepích. Hodnotíme celkové tímy ale aj najlepích v jednotliv
ch disciplínach.

V cene je zahrnuté pri počte min. 60 max 100 osôb:

- príprava konceptu, inštruktori podľa počtu účastníkov, doprava do 200km, ozvučenie eventu, hostesky, moderátor, prenájom jeepov, aktivity, večerný rogram a darček pre víťazov.

V prípade záujmu dokážeme pre klienta zebezpečiť aj miesto, kde sa bude event konať, ubytovanie, catering no proste urobiť to full servis. Tieto náklady ale nie sú zahrnuté v danej cene, budú sa účtovať po vzájomnej dohode na základe vami vybraných možností. Cena je len orientačná, výsledná suma bude závisieť od úrovne služieb.

Výsledná cena je orientačným odhadom celkovej sumy, jej finálna výška závisí od mnohých faktorov a platí pravidlo, čím vyšší počet účastníkov tým nižšia jednotková cena. K jej prepočtu dôjde po osobnom kontakte a ujasnení si detailov.