BENÁTSKA NOC - noc plná tajomna, kostýmov, skvelej zábavy a nádherných dekorácii

Dostupnosť: 0 OSÔB
100.00 Cena bez DPH
120.00 OSÔB
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

BENÁTSKA NOC

Benátsky karneval (Il Carnevale di Venezia) je najslávnejším karnevalom v Európe. V čase svojho konania ním žije celé mesto, ulice sú plné farebných víriacich masiek, hudby a veselia. Na karneval sa schádzajú návštevníci z celého sveta, niektorí aj ako herci a účinkujúci, tešia sa na neho ale aj sami Benátčania.

Presne na tejto atmosfére je postavený aj tématický event. Dôležitú úlohu hrajú aj samotné priestory, bohatá dekorácia, kostýmy, skvelé jedlo a dobrá hudba.

Prenesiem vás do doby, keď sa ľudia dokázali baviť a svoju identitu si schovávali za neuveriteľné masky. Bohaté jedlo, pitie a doplnkové aktivity sú nezameniteľnou súčaťou eventu:)

V cene je zahrnuté pri počte min. 100  osôb:

- príprava konceptu, dekorácie, DJ hudobná kapela, hostesky, umelci, ozvučenie, osvetlenie

V prípade záujmu dokážeme pre klienta zebezpečiť aj miesto, kde sa bude event konať, ubytovanie, catering no proste urobiť to full servis. Tieto náklady ale nie sú zahrnuté v danej cene, budú sa účtovať po vzájomnej dohode na základe vami vybraných možností. Cena je len orientačná, výsledná suma bude závisieť od úrovne služieb.

Výsledná cena je orientačným odhadom celkovej sumy, jej finálna výška závisí od mnohých faktorov a platí pravidlo, čím vyšší počet účastníkov tým nižšia jednotková cena. K jej prepočtu dôjde po osobnom kontakte a ujasnení si detailov:)