F1 PRETEKY - stavba minikár, kde preveríme silu a rýchlosť vášho tímu

Dostupnosť: na vyžiadanie
60.00 Cena bez DPH
72.00 OSÔB
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Motívom tohto konceptu je slávna súťaž F1 ale hlavne nádherné spomienky na vaše detstvo. Pamätáte si, keď sme zháňali staré kočíky, odmontovali z nich kolesá, pozbíjali konštrukciu z dosák a potom sa víťazoslávne spustili dolu kopcom na NAŠEJ MINIKÁRE?

Ja si to pamätám a rád si to pripomeniem vždy a znova a znova.

A takto to moze vyzerať: https://vimeo.com/835337801?share=copy alebo takto https://youtube.com/shorts/PO4M8P1ZMDU

 

Je čas vráťiť sa do detstva....vytvoríte si tím, dostanete materiál a vašou úlohou bude vyrobiť čo najlepšiu, najkrajšiu a samozrejme najrýchlejšiu minikáru. Dizajn, prevedenie, kreatíva je len vás. NEZABUDNITE, ŽE STE TÍM, každý musí pridať ruku k dielu:) Súčasťou je vášej spolupráce je samozrejme názov tímu, tímová vlajka, pokrik a motivácia.

NA ZÁVER ZORGANIZUJEME VEĽKÉ F1 PRETEKY, KDE PREVERÍME VAŠE VOZIDLÁ, ŠOFÉRSKE ZRUČNOSTI A TAKTIKU.


V cene je zahrnuté pri počte min. 15 osôb:

- príprava konceptu, materiál, doprava do 200km, ozvučenie eventu, koordinátor, moderátor, tímové aktivity a darček pre víťazov.

V prípade záujmu dokážeme pre klienta zebezpečiť aj miesto, kde sa bude event konať, ubytovanie, catering no proste urobiť to full servis. Tieto náklady ale nie sú zahrnuté v danej cene, budú sa účtovať po vzájomnej dohode na základe vami vybraných možností. Cena je len orientačná, výsledná suma bude závisieť od úrovne služieb.

Výsledná cena je orientačným odhadom celkovej sumy, jej finálna výška závisí od mnohých faktorov a platí pravidlo, čím vyšší počet účastníkov tým nižšia jednotková cena. K jej prepočtu dôjde po osobnom kontakte a ujasnení si detailov:)