MESSNEROVE VRCHOLY - vystúpte s nami na všetky 8000-vky a zažite pocit stáť na vrchole

Dátum konania:
Miesto konania:
Dostupnosť: na dohodnutý termín
80.00 Cena bez DPH
96.00 OSÔB
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Program je motivovaný výstupmi R. Messnera na všetky 8 000 – ovky na Zemi. V tomto duchu sú vedené všetky aktivity počas jedného dňa. Pravidlá programu vychádzajú z horolezeckej reality, teda účastníkov programu budú čakať prirodzené aj umelé prekážky s námetom reálneho horského prostredia. Hlavným cieľom bude vystúpiť na 14 vrcholov nad 8 000 m.n.m. a zdokumentovať tento výstup. Každý vrchol bude predstavovať určité stanovište so svojimi presnými pravidlami, ako je možné vrchol zdolať.

Jednotlivé stanovištia budú nazvané podľa reálnych vrcholov, na ktoré Messner vystúpil. Každá skupina, ktorá absolvuje všetky vrcholy obdrží v Basecampe poslednú inštrukciu, na základe ktorej rozlúskne logickú hádanku. Vďaka nej zistí presné poradie všetkých vrcholov, a môže sa vybrať na zostup z hôr.

Každý tím bude mať na začiatku hry stanovené začiatočné stanovište odkiaľ bude vychádzať a vlastného inštruktora, ktorý s nimi absolvuje všetky stanovištia a bude im oznamovať úlohy, ktoré majú splniť, aby išli ďalej. Vyhráva ten tím, ktorý ako prvý vylúšti logickú hádanku o výškovej postupnosti najvyšších vrcholov sveta. Na každom stanovišti, pokiaľ ho splnia, dostanú jednu indíciu, ktorá im k tomu pomôže.
Ukážka úloh:

LHOSTE – Vaša prvá 8 000 – ová výprava sa začína v BC (base camp). Na vrchol je potrebné vystúpiť s kyslíkovým prístrojom a šerpovia sa vzbúrili pre nízky plat. Tím musí ísť na vrchol s pripraveným nákladom a dávať pozor, aby ho nepoškodili (nosenie nákladu).

V cene je zahrnuté pri počte min. 40 osôb:

- príprava konceptu, 14 tímových úloh, reprezentujúcich najvyššie himalásjke vrchole, inštruktori, ozvučenie, moderátor doprava do 200km, ozvučenie, eventu moderátor, tímové aktivity a darček pre víťazov.

V prípade záujmu dokážeme pre klienta zebezpečiť aj miesto, kde sa bude event konať, ubytovanie, catering no proste urobiť to full servis. Tieto náklady ale nie sú zahrnuté v danej cene, budú sa účtovať po vzájomnej dohode na základe vami vybraných možností. Cena je len orientačná, výsledná suma bude závisieť od úrovne služieb.

Výsledná cena je orientačným odhadom celkovej sumy, jej finálna výška závisí od mnohých faktorov a platí pravidlo, čím vyšší počet účastníkov tým nižšia jednotková cena. K jej prepočtu dôjde po osobnom kontakte a ujasnení si detailov:)