RESCUE TEAMBUILDING - mali ste už v rukách život druhého človeka?

Dostupnosť: na vyžiadanie
80.00 Cena bez DPH
96.00 OSÔB
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Program je motivovaný tým, že každý z nás sa môže raz v živote ocitnúť v situácii, keď bude musieť niekomu alebo sebe pomôcť a poprípade svojím správnym rozhodnutím, možno aj zachrániť život.

Jednotlivé stanovištia budú simulované na možné reálne  situácie, ktoré sa vám v živote môžu stať.

Pod vedením skúsených záchranárov budeme hodnotiť váš prístup, riešenie situácie, rozhodnutia a na záver váš postup vyhodnotíme, zanalyzujeme a poprípade opravíme alebo doplníme a to tak, aby ste si na to dokázalai spomenúť.

Koncept má vysoko EDUKATÍVNY CHARAKTER s reálnou intezívnou stopou vo vašej hlave s srdci.
ULOHY:

Autohavária, postrelený v lese, infarkt, zranený parašutista, dotyčný sa topil vo vode a otrava potravinami.

V cene je zahrnuté pri počte min. 20 osôb:

- príprava konceptu, simulované  úlohy, inštruktori, šéfinštruktor, doprava do 100km, rekvizity a všetko potrebné na čo najrealistickejšie prevedenie (umelá krv, kosti, koža atď...)

V prípade záujmu dokážeme pre klienta zebezpečiť aj miesto, kde sa bude event konať, ubytovanie, catering no proste urobiť to full servis. Tieto náklady ale nie sú zahrnuté v danej cene, budú sa účtovať po vzájomnej dohode na základe vami vybraných možností. Cena je len orientačná, výsledná suma bude závisieť od úrovne služieb.

Výsledná cena je orientačným odhadom celkovej sumy, jej finálna výška závisí od mnohých faktorov a platí pravidlo, čím vyšší počet účastníkov tým nižšia jednotková cena. K jej prepočtu dôjde po osobnom kontakte a ujasnení si detailov:)