GURMAN FEST - kuchárska súťaž vo varení svetových jedál na štýl MASTER CHEF

Dátum konania:
Miesto konania:
Dostupnosť: na dohodnutý termín
80.00 Cena bez DPH
96.00 OSÔB
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Koncept je zaloenna súaivosti, príjemnom záitku, dobrej nálade ale hlavne na pocitoch, ktoré vznikajú pri jedení kvalitného a chutného jedla. Chlapi vemi radi varia, len majú doma málo príleitosti:), tak my im ju poskytneme, ale jasné e hlavné slovo budú mať ŽENY:) Program je odhadovanna cca tyri hodiny + sprievodnprogram a ostatné portovo zábavné aktivity.

Rozdelíme vás do 10 tímov po cca 20 udí. Poet môeme ale samozrejme ete aj prisbôsobipoda vaích poiadaviek, resp mnostva oddelení vo firme. AKO HLAVNHOSA ZNÁMY ÉFKUCHÁR BUDE SPOLU S VAMI VARIMARCEL IHNAÁK!

Cieje jednoduch, vaou úlohou je navarijedlo, poda receptu, ktorsi vylosujete. Musíte sa snaiaby bolo o najchutnejie, krásne nastajlované a zaujímavé zárove. Okrem jedla, budete degustovaa neskôr prezentovaspolu s jedlom aj vínko, ktoré vás bude akana stole.

Aby to ale nemali tímy úplne jednoduché, tak suroviny potrebné na varenie získajú troma cestami:

1. Základné suroviny - tie ich budú akaupriamo na spote, napr bravoová panenka, zemiaky a so.

2. peciálne suroviny - tie si budú môc“kúpiv naom shope. Kúpisi ich ale budú môciba tak, e budú musiesplnirôzne peciálne úlohy, ktoré si pre nich vymyslíme. V shope budú suroviny, bez ktorch recepty nezvládnu, ie budú nútení úlohy plni. V obchode môu chvíu “predáva” aj pán generálny:)))

V cene je zahrnuté pri počte min. 40 osôb:

- príprava konceptu, 5ks komplet setov mobilnej kuchyne so všetkým potrebným , základné aj špeciálne suroviny, doprava do 200km, ozvučenie, eventu moderátor, tímové aktivity a darček pre víťazov.

V prípade záujmu dokážeme pre klienta zebezpečiť aj miesto, kde sa bude event konať, ubytovanie, catering no proste urobiť to full servis. Tieto náklady ale nie sú zahrnuté v danej cene, budú sa účtovať po vzájomnej dohode na základe vami vybraných možností. Cena je len orientačná, výsledná suma bude závisieť od úrovne služieb.

Marcel Ihnačák je dostupný po osobom preverení podľa dátumu konania akcie a nie je zahrnutý v cene.

Výsledná cena je orientačným odhadom celkovej sumy, jej finálna výška závisí od mnohých faktorov a platí pravidlo, čím vyšší počet účastníkov tým nižšia jednotková cena. K jej prepočtu dôjde po osobnom kontakte a ujasnení si detailov:)