FAMILY DAY - indiánsky tanec slnka

Dostupnosť: na dohodnutý termín
65.00 Cena bez DPH
78.00 OSÔB
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

INDIÁNSKE LETO - TANEC SLNKA

Indiáni su predstavitelia slobody, dokonalého splynutia loveka s prírodou, odvahy a férovosti. Kad, i je to udospelalebo diea ich vníma ako svojich kladnch hrdinov, ktorí sú predstavitemi dobra a dokonalosti.

Vea sa o nich popísalo, kolujú o nich rôzne legendy a jednou z nich je aj legenda Slnku. Indiáni slnko vdy uctievali a brali ho ako predstavitea vekého manitú na oblohe. Aby si ho uctli o najviac tancovali vdy jedenkrát v roku Tanec slnka, ktorpredstavoval ich ivot, boj a hrdosa bol to tanec, ktortrval 4 dni a doviedol ich ado extázi, kde sa spojili s bohom slnka.

Kad, kto sa ale chcel takéhoto obradu zúastnisa musel najprv stabojovníkom a absolvovavetky skúky s tm spojené.
A my sme si pre vás pripravili túto skú
ku a sme zvedaví, i sa vám to podarí absolvovatie
_:)))

INDIÁNSKA SKÚKA ODVAHY

Po príchode na miesto, dostane kadé diea istú elenku. Ak sa chce stapravm indiánskym bojovníkom, tak musí absolvovať čo najviac úloh. Za kadú úlohu získa jedno pierko, ktoré si doplní do elenky. Pravbojovník musí získavetky pierka.

Aby sme ale navodili pravú idiánsku náladu, tak v areáli postavíme 2 x típí. Jedno tíípii nadekorujeme tak, aby to vyzeralo ako v naozajstnom indiánskom típí, tam sa budú podávasirupy, adové aje, poprípade sa budete môcodfotis rekvizitami.

Druhé típí bude slúiako miesto, kde budú prebieharôzne kreatívne workshopy na indiánsku tématiku.

Ako hlavnprogram bude vystúpenie Indiánov, ktorí nám v cca 30-40 minútovom programe v krátkosti predstavia indiánov, históriu, zahrajú na bubny a predvedú tradinindiánsky tanec.

Úlohy:

- hod otepom na ter
- ako správny bojovník sa musídapomaovastrelba z luku ( tá nemôe chba)
- jazda na divom mustangovi
- indiánsky orienta
nbeh
- v
roba jednoduchej indiánskej ozdoby stopovanie - poznávanie stôp zvierat
- prechod cez Grand Canyon (chodenie na lane) hod lasom na cie

- tajnindiánsky uzol

Ak sa vám podarí splnivetky tieto úlohy, tak ste urite získali svoje vetky pierka. Spolu s naimi dievatami vám pomôeme elenky ete dozdobia upraviatk, aby ste mali na tento dekrásnu spomienku:)))

V cene je zahrnuté pri počte min. 100  osôb:

- príprava konceptu, rekvizity, indiánske vystúpenie, teepee, indiánske úlohy, obsluha, doprava tímu, ozvučenie a moderátor

V prípade záujmu dokážeme pre klienta zebezpečiť aj miesto, kde sa bude event konať, ubytovanie, catering no proste urobiť to full servis. Tieto náklady ale nie sú zahrnuté v danej cene, budú sa účtovať po vzájomnej dohode na základe vami vybraných možností. Cena je len orientačná, výsledná suma bude závisieť od úrovne služieb.

Výsledná cena je orientačným odhadom celkovej sumy, jej finálna výška závisí od mnohých faktorov a platí pravidlo, čím vyšší počet účastníkov tým nižšia jednotková cena. K jej prepočtu dôjde po osobnom kontakte a ujasnení si detailov:)