ROLLERBALL DRÁHA - plánovanie, implemantácia, predstavivosť, to je to čo budete potrebovať

Dátum konania:
Miesto konania:
Dostupnosť: na dohodnutý termín
80.00 Cena bez DPH
96.00 OSÔB
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Rollerball dráha

Máte zákazníka, ktorý hľadá komplexné a jedinečné zariadenie, ktoré musí spĺňať požadované funkcie? Nie je problém. Rollerball Vám umožní nahliadnuť a pochopiť procesy plánovania pred vykonaním a otestovaním pracovného modelu komplexného dizajnu. Tímy musia využiť vlastnú kreativitu a najlepšie využiť svoj čas a zdroje na uspokojenie potrieb klienta. Je to zábavná a rýchlo rozvíjajúca sa činnosť v oblasti budovania tímov zahŕňajúca spoluprácu.

Stavba Rollerball dráhy je náročná, ale zábavná. Dala by sa prirovnať k prístupu k Vaším klientom v dosiahnutí individuálnych a najrentabilnejších riešení. V priebehu plánovania a realizácie prichádzajú do úvahy práce s viacerými funkciami, tímová práca, tvorivosť, inovácia, vnútorné a vonkajšie zameranie zákazníkov, riešenie zmien, tímových rolí a rôznorodosti.

Rollerball je sofistikovaný tímový projekt, ktorý si vyžaduje dobre premyslené odpovede na náročného klienta. Tímy musia pre klienta vytvoriť kreatívne a vysoko výnosné riešenie, ktoré im prinesie lukratívnu zmluvu.

Požiadavky priestoru:

Vonkajšie priestory alebo vnútorné priestory konferenčných miestností.

V cene je zahrnuté pri počte min. 10 osôb:

- príprava konceptu, inštruktori podľa počtu účastníkov, doprava do 200km, ozvučenie, eventu moderátor, rozložené bajky a tímové aktivity.

V prípade záujmu dokážeme pre klienta zebezpečiť aj miesto, kde sa bude event konať, ubytovanie, catering no proste urobiť to full servis. Tieto náklady ale nie sú zahrnuté v danej cene, budú sa účtovať po vzájomnej dohode na základe vami vybraných možností. Cena je len orientačná, výsledná suma bude závisieť od úrovne služieb.

Výsledná cena je orientačným odhadom celkovej sumy, jej finálna výška závisí od mnohých faktorov a platí pravidlo, čím vyšší počet účastníkov tým nižšia jednotková cena. K jej prepočtu dôjde po osobnom kontakte a ujasnení si detailov:)