KATAPULT ÚSPECHU - dostaňte svoje myšlienky a nápady znova na ZEM

Dátum konania:
Miesto konania:
Dostupnosť: na dohodnutý termín
82.50 Cena bez DPH
99.00 OSÔB
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Katapult úspechu

Táto aktivita je zameraná na riešenie problémov v tíme. Vytvára inšpiráciu pre každý tím, aby spolupracoval na spoločnom cieli – dostať ich myšlienky a nápady doslova „na zem“. Odhadnite vzdialenosť, určite presnosť a zacielenie na daný segment.

Víťazný katapult k úspechu si vyžaduje kombináciu chytrých dohôd medzi tímami, efektívny brainstorming, prototypovanie, testovanie a dolaďovanie. Katapult k úspechu je skvelé riešenie problémov v budovaní tímov na posilnenie spolupráce, stratégie, rozhodovania a informovanosti tímu.

Poskytneme Vám všetky potrebné materiály spolu s profesionálnymi radami.

V cene je zahrnuté pri počte min. 10 osôb:

- príprava konceptu, inštruktori podľa počtu účastníkov, doprava do 200km, ozvučenie, eventu moderátor, rozložené bajky a tímové aktivity.

V prípade záujmu dokážeme pre klienta zebezpečiť aj miesto, kde sa bude event konať, ubytovanie, catering no proste urobiť to full servis. Tieto náklady ale nie sú zahrnuté v danej cene, budú sa účtovať po vzájomnej dohode na základe vami vybraných možností. Cena je len orientačná, výsledná suma bude závisieť od úrovne služieb.

Výsledná cena je orientačným odhadom celkovej sumy, jej finálna výška závisí od mnohých faktorov a platí pravidlo, čím vyšší počet účastníkov tým nižšia jednotková cena. K jej prepočtu dôjde po osobnom kontakte a ujasnení si detailov:)