Firemná svadba - najlepší spôsob ako spoznať kolegov z Košíc, Paríža alebo Prahy:)

: 24 mesiacov
Dostupnosť: 0 OSÔB
66.67 Cena bez DPH
80.00 OSÔB
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Firemná svadba

Vaím cieom je spoznasvojich kolegov o najlepie. Je na to mnoho spôsobov a situácii a urite aj komunikanch a tímovch úloh, ale my vám ponúkame najlepí spoznávací teambuilding, ktorste uurite mnohí v ivote zaili a tm je SVADBA.

Na svadbe dochádza k rôznm situáciam, úplne cudzí udia sa musia spozna, socializova, nadviazakomunikáciu, zvládnurôzne vtipné situácie ale hlavne sa musia ZABAVI.

Po skonení oficiálnej asti nastáva okamih pravdy, vetci ste pozvaní na svadbu, aby ste oslávili tento príbeh lásky. Kadz vás si vylosuje lístoek, kde bude definovaná jeho rola, ktorú bude poas celého poobedia a aj veera hra.

Hostí rozdelíme do PIATICH SKUPÍN:

BLÍZKA RODINA - ženích, nevesta, otcovia, mamky - Hlavný stôl,

VZDIALENÁ RODINA - súrodenci, tety, ujovia, deti, bratranci, sesternice,

KOLEGOVIA - z práce z obidvoch strán,

KAMARÁTI A INÍ  - najlepší kamaráti z nevestinej ale aj ženíchov strany,

STAFF  fotograf, kameraman, DJ, vizážista, dekoratér, kaderníčka....

Teambuilding sa skladá z dvoch častí, prvá je že sa rozdelíte do tímov a musíte zohnať darček pre náš párik, ostatní chystajú sálu, darčeky, dekorácie. Proste sa každý z vás dostane do situácie, keď bude musieť komunikovať s ďaľšími kolegami a tým pádom sa zoznámiť.

V prípade záujmu dokážeme pre klienta zebezpečiť aj miesto, kde sa bude event konať, ubytovanie, catering no proste urobiť to full servis. Tieto náklady ale nie sú zahrnuté v danej cene, budú sa účtovať po vzájomnej dohode na základe vami vybraných možností. Cena je len orientačná, výsledná suma bude závisieť od úrovne služieb.

Výsledná cena je orientačným odhadom celkovej sumy, jej finálna výška závisí od mnohých faktorov a platí pravidlo, čím vyšší počet účastníkov tým nižšia jednotková cena. K jej prepočtu dôjde po osobnom kontakte a ujasnení si detailov:)