BLIND DINNER - verte iba svojím zmyslom a uvidíte, čo sa stane:)

Dátum konania:
Miesto konania:
Dostupnosť: na dohodnutý termín
80.00 Cena bez DPH
96.00 OSÔB
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Stolovanie v tme

Obed alebo večera budú kombináciou delikátneho jedla, inšpiratívnej hudby a príbehov, ktoré spájajú všetko a všetkých spoločne. Budete sa smiať a užívať si, budete hádať čo jete a budete sa sústrediť na jedlo a hlavne na seba navzájom.

Pracujeme s miestom konania, kde pripravíme miestnosť a pomôžeme Vám s výberom vhodných jedál. Stolovanie v tme vo Vás donúti využívať naplno tie zmysli, ktoré Vám nebudú „odobraté“. Táto netradičná skúsenosť Vám umožní smiať sa, spoznávať sa bez vizuálneho vnemu, vzájomne si dôverovať a v neposlednom rade skúmať a vychutnávať si pripravené jedlo. Budete súťažiť v hádaní jedál a prekonávať výzvy susedných tímových stolov.

Jedlo pozostáva z viacerých menších chodov, ktoré poskytujú množstvo lahodných chutí, textúr a vôní.   Jedlo je samozrejme možné vopred nakonfigurovať po vzájomnej dohode.

Stolovanie v tme je chápané ako spoločenská udalosť alebo tímová večera. Vystúpte z Vašej komfortnej zóny a pomôžte Vašim kolegom alebo zamestnancom vytvárať trvalé spomienky a príbehy na ktoré zaručene nezabudnú. Je to skúsenosť o ktorej ste počuli a vždy ste ju chceli vyskúšať.

V cene je zahrnuté pri počte min. 10 osôb:

- príprava konceptu, inventár, degustačné menu, moderátor eventu

V prípade záujmu dokážeme pre klienta zebezpečiť aj miesto, kde sa bude event konať, ubytovanie, catering no proste urobiť to full servis. Tieto náklady ale nie sú zahrnuté v danej cene, budú sa účtovať po vzájomnej dohode na základe vami vybraných možností. Cena je len orientačná, výsledná suma bude závisieť od úrovne služieb.

Požiadavky priestoru:

Reštaurácia alebo súkromná jedáleň na výnimočnom mieste, kde si účastníci môžu oddýchnuť a naplno užiť aktivitu.

Výsledná cena je orientačným odhadom celkovej sumy, jej finálna výška závisí od mnohých faktorov a platí pravidlo, čím vyšší počet účastníkov tým nižšia jednotková cena. K jej prepočtu dôjde po osobnom kontakte a ujasnení si detailov:)