REŽISÉRSKY DEBUT - výroba vlastného filmu

Dátum konania:
Miesto konania:
Dostupnosť: na dohodnutý termín
120.00 Cena bez DPH
144.00 OSÔB
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

V rámci konceptu teambuildingu navrhujeme využiť lokalitu a jej inšpiratívne prírodné prostredie ako podmaz k natáčaniu filmu. Účastníkov rozdelíme do rovnomerných skupín. Počas popoludnia sa budú účastníci paralelne v skupinách venovať rozpracovanému scenáru nedokončeného nízkorozpočtového hororu, ktorý treba dotočiť.

Účastníci budú mať k dispozícii profi kameramana a rôzne rekvizity od kostýmov až po divadelnú krv, či vizážistický materiál. Vo večerných hodinách, po zostrihaní a ozvučení videa, navrhujeme ako posilnenie dobrej zábavy, premietnutie dokončeného videa spojené s hlasovaním o najlepšie video, najlepšieho herca v hlavnej úlohe a najlepšiu herečku v hlavnej úlohe. Víťazi jednotlivých kategórií, budú odmenení špeciálnymi Oscarmi.

V prípade nepriaznivého počasia vieme program upraviť aj na indoor podľa možností hotela.

Program poskytuje priestor na uvoľnenú a neformálnu komunikáciu, posilnenie tímového ducha, zefektívnenie komunikácie, posunutie osobných hraníc, uvoľnenie, relax a oddych.

V cene je zahrnuté pri počte min. 20 osôb:

- profi kameraman, špeciálne efekty, rekvizity, spotrebný materiál, oskarové sošky a doprava do 100km

V prípade záujmu dokážeme pre klienta zebezpečiť aj miesto, kde sa bude event konať, ubytovanie, catering no proste urobiť to full servis. Tieto náklady ale nie sú zahrnuté v danej cene, budú sa účtovať po vzájomnej dohode na základe vami vybraných možností. Cena je len orientačná, výsledná suma bude závisieť od úrovne služieb.

Výsledná cena je orientačným odhadom celkovej sumy, jej finálna výška závisí od mnohých faktorov a platí pravidlo, čím vyšší počet účastníkov tým nižšia jednotková cena. K jej prepočtu dôjde po osobnom kontakte a ujasnení si detailov:)