MIX IT UP - namixuj si svoj drink

Dátum konania:
Miesto konania:
Dostupnosť: na dohodnutý termín
120.00 Cena bez DPH
144.00 OSÔB
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Koktailová súťaž

Koktailová súťaž sa stala veľmi populárnou z niekoľkých dôvodov. Je spoločenská, neformálna a interaktívna. V teambuildingovej histórií Vašej firmy by sa mohla stať Vašou najlepšou skúsenosťou a aktivitou.

Prvky dobre namiešaného koktailu sa dajú prirovnať tímu. Rôzne liehoviny, likéry, sladidlá a citrusy sa spoja, aby vytvorili jeden osviežujúci nápoj. Pochopenie synergie, ako jednotlivé zložku v kokteily harmonický fungujú má obrovské paralely ako silné stránky každého člena tímu za účelom dosiahnutia spoločného cieľu.

Pripravíme pre Vás barmanské pulty a spolu s profesionálnym dohľadom sa ponoríte do mixológie prípravy koktailov. Odborná porota bude ochutnávať a hodnotiť Vaše koktaily a ako každá súťaž, ani tá Vaša sa nezaobíde bez víťaza a zaujímavých cien.

Celý priebeh eventu obohatia skúsení barmani so svojou show, kde ukážu niečo zo svojho umenia.

Požiadavky priestoru:

Konferenčná miestnosť v závislosti od počtu zúčastnených

Priestor pre barmanské pulty

V prípade záujmu dokážeme pre klienta zebezpečiť aj miesto, kde sa bude event konať, ubytovanie, catering no proste urobiť to full servis. Tieto náklady ale nie sú zahrnuté v danej cene, budú sa účtovať po vzájomnej dohode na základe vami vybraných možností. Cena je len orientačná, výsledná suma bude závisieť od úrovne služieb.

Výsledná cena je orientačným odhadom celkovej sumy, jej finálna výška závisí od mnohých faktorov a platí pravidlo, čím vyšší počet účastníkov tým nižšia jednotková cena. K jej prepočtu dôjde po osobnom kontakte a ujasnení si detailov:)