INŠPEKTORI - staňte sa detektívom, rekonštruujte prípad a zabavte sa:)

Dátum konania:
Miesto konania:
Dostupnosť: na dohodnutý termín
80.00 Cena bez DPH
96.00 OSÔB
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Tímová aktivita Inšpektori predstavuje tvorivú dynamickú aktivitu kombinujúcu napätie, zábavu, logické myslenie a tvorivosť. Aktivita je rozdelená do troch hlavných častí. Program má outdoorovo - indoorový charakter. V prípade nepriaznivého počasia môžeme outdoor časť vynechať.

V prvej etape majú účastníci za úlohu vypátrať dôležité indície, bez ktorých by program ďalej nemohol pokračovať. Druhá etapa programu je zameraná na tvorivosť účastníkov, ich logické myslenie a schopnosť efektívnej komunikácie v skupine, čím sa posilňuje aj tímová spolupráca. Ich úlohou je vžiť sa do role Inšpektora a prebudiť v sebe svoje rekonštrukčné schopnosti. K dispozícii majú mnoho rekvizít – oblečenie, parochne, malý maskérsky kútik, či divadelnú krv. Tretia časť programu sa odohráva v spoločnosti ostatných tímov, kedy jednotlivé vyšetrovacie tímy predvedú rekonštrukciu svojho prípadu a má za účel odbúrať ostych pred ostatnými a priblíženie sa svojim kolegom. Po odprezentovaní všetkých tímov účastníci hlasujú za najlepšiu ženskú a mužskú hereckú rolu a za tím s najlepšími rekonštrukčnými schopnosťami. Účastníci sú odmenení špeciálnymi Oscarmi.

Čas aktivity: 2 - 3 hod.

V cene je zahrnuté pri počte min. 10 osôb:

- príprava konceptu, spotrebný materiál, rekvizity, moderovanie a doprava tímu do 100km.

V prípade záujmu dokážeme pre klienta zebezpečiť aj miesto, kde sa bude event konať, ubytovanie, catering no proste urobiť to full servis. Tieto náklady ale nie sú zahrnuté v danej cene, budú sa účtovať po vzájomnej dohode na základe vami vybraných možností. Cena je len orientačná, výsledná suma bude závisieť od úrovne služieb.

Výsledná cena je orientačným odhadom celkovej sumy, jej finálna výška závisí od mnohých faktorov a platí pravidlo, čím vyšší počet účastníkov tým nižšia jednotková cena. K jej prepočtu dôjde po osobnom kontakte a ujasnení si detailov:)