CHARITY BIKE - najkrajší dar je ten od srdca:)

Dátum konania:
Miesto konania:
Dostupnosť: na dohodnutý termín
83.33 Cena bez DPH
100.00 OSÔB
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Mnohí z nás pravdepodobne majú krásne spomienky na to, ako sme dostali prvé bicykle, možno ako narodeniny alebo vianočný darček. Ako sme v lete trávili čas na bicykloch s priateľmi a rodinou. Toľko detí nikdy nemôže zažiť túto milovanú zábavu. To je čas, kedy prichádzate na scénu VY!

Dajte dokopy tím, vyzbrojte sa náradím a nadšením a spravte radosť najmenším, ktorým vyčaríte úsmev na tvári.

Účel umožňuje ľuďom pracovať ťažšie a s väčším nadšením, ako keby práca bola len pre seba.

Cieľom tejto tímovej aktivity je posilniť tímového ducha s pocitom, že robíte niečo pre seba ale aj pre iných a úsmev na destkej tvári vám dokáže srdce rozpáliť do žerava:). Okrem toho že musíte spolu zložiť bicykle, tak budete aj absolvovať úlohy zamerané na vaše dobré ľudské vlastnosti, zažijete vzájomné dobíjanie energie, rýchlu psychologickú sondu do svojho vnútra, naučíte sa spoliehať na iných a nie len na seba, delegovať právomoci ale hlvane si tento deň užijete a zakončíte fantastickou bodkou:)

V cene je zahrnuté pri počte min. 10 osôb:

- príprava konceptu, inštruktori podľa počtu účastníkov, doprava do 200km, ozvučenie, eventu moderátor, rozložené bajky a tímové aktivity.

V prípade záujmu dokážeme pre klienta zebezpečiť aj miesto, kde sa bude event konať, ubytovanie, catering no proste urobiť to full servis. Tieto náklady ale nie sú zahrnuté v danej cene, budú sa účtovať po vzájomnej dohode na základe vami vybraných možností. Cena je len orientačná, výsledná suma bude závisieť od úrovne služieb.

Výsledná cena je orientačným odhadom celkovej sumy, jej finálna výška závisí od mnohých faktorov a platí pravidlo, čím vyšší počet účastníkov tým nižšia jednotková cena. K jej prepočtu dôjde po osobnom kontakte a ujasnení si detailov:)