MATRIX PARTY - musíš veriť...

Dátum konania:
Miesto konania:
Dostupnosť: na dohodnutý termín
125.00 Cena bez DPH
150.00 OSÔB
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Prečo Matrix?

Svet okolo nás sa prepája s tým digitálnym. Vďaka superrýchlym procesorom či dátovým tokom prichádza rozšírená realita. Google glass sú len slabou predzvesťou budúceho vývoja. Bude v budúcnosti existovať medzi týmito svetmi ešte nejaká hranica?

Matrix pozná každý. Vo filme sú použité skvelé efekty a kostýmy, ktoré nám dávajú veľa možností na party, či už vo forme “technologickej výzdoby, kostýmov. programu i doplnkových aktivít.

Každý hosť dostane na začiatku pozvánku formou mailu s predmetom WAKU UP, ktorý bude obsahovať vizuál matrix obrazovky so zeleným elektronickým nápisom na čiernej ploche a s aktívnym odklikom na registračnú stránku: "Wake up, Ivan. Matrix has you, Follow the button."

 

Na party sa stretnete s krásnou Trinity, budete pomocou kódou na oblečení hľadať agentov, ktorí sú prezlečení za normálnych smrteľníkov, ale váš špeciálny telefón ich odhalí, budete môcť navštíviť telefónnu búdku a spojiť sa s vešticou. Náš moderátor predvedie originál živú bitku s agentami aj so špeciálnymi efektami, môžete si vyskúšať virtuálnu realitu, racing simulator, odfitiť sa Neom a dobre si zatancovať a užiť si to!

V cene je zahrnuté pri počte min. 100  osôb:

- príprava konceptu, moderátor, hostesky, pozvánky, teasing, microsite, DJ, ozvučenie, osvetlenie a projekcia

V prípade záujmu dokážeme pre klienta zebezpečiť aj miesto, kde sa bude event konať, ubytovanie, catering no proste urobiť to full servis. Tieto náklady ale nie sú zahrnuté v danej cene, budú sa účtovať po vzájomnej dohode na základe vami vybraných možností. Cena je len orientačná, výsledná suma bude závisieť od úrovne služieb.

Výsledná cena je orientačným odhadom celkovej sumy, jej finálna výška závisí od mnohých faktorov a platí pravidlo, čím vyšší počet účastníkov tým nižšia jednotková cena. K jej prepočtu dôjde po osobnom kontakte a ujasnení si detailov:)