SAVE THE HISTORY - buďte pri tom a pomôžte zachovať históriu pre budúce generácie

Dostupnosť: na dohodnutý termín
100.00 Cena bez DPH
120.00 OSÔB
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

V dnešnom rýchlom svete má málokto čas zastaviť sa, porozmýšľať o svojom živote alebo si položiť otázku, ako by som ja mohol pomôcť niekomu cudziemu, spraviť niečo prospešné, jednoducho byť užitočný pre túto spoločnosť len TAK, len PRETO, lebo TO CHCEM.
Pod našou taktovkou a za prísnych bezpečnostných pravidiel vám pripravíme deň, po ktorom sa budete cítiť naozaj dobre a vždy keď si na to spomeniete, tak vás zahreje pri srdci. Máme možnosť pomôcť vstať Plaveckému hradu z ruín. Pred nami to už skúsili mnohí ale stále je veľa práce, ktorú môžeme spraviť. Opýtaj sa nás, čo môžeš pre Karpaty urobiť ty☺


Od dobytia Rákocyho vojskami Plavecký hrad postupne pustol. Panstvo sa odsťahovalo do neďalekého kaštieľa a kedysi majestátny strážny hrad v Karpatoch sa celé stáročia len rozpadával. Pred ôsmymi rokmi ho začali opravovať pod dozorom pamiatkarov s pomocou firiem, verejnosti, pomocníkov, dobrovoľníkov atď...

Ak sa ako tím rozhodnete tímovo podporiť opravu hradu a prispieť k zachovaniu kultúrneho dedičstva, veľmi radi vám v tom pomôžeme.
 Komunikujeme so starostom z Plaveckého Podhradia, ktorý by veľmi rád uvítal vašu pomoc pri úpravach hradu.
Pýtate sa, aký by bol program na celý deň pre 50 ľudí s chuťou oddýchnuť si, naučiť sa a vidieť niečo nové, spolu niečo zažiť, vytvoriť?


Plavecký hrad nám ponúka ďalšie aktívne zaujímavosti. Pod hradom sa nachádza jaskyňa, ktorá nie je verejnosti prístupná len s potvrdením obce a to my máme. Hrad sa dá zlaňovať, čo je zaujímavý zážitok, ktorý vám určite dvihne sebavedomie a ukáže vám život z inej perspektívy.
Obed by sme vyriešili vareným kotlíkovým guľášom, olovrant by sme si pripravili spolu☺ ako jedna veľká rodina.

V cene je zahrnuté pri počte min. 40 osôb:

- príprava konceptu, komunikácia s obcou, náradie, bezpečnostné prvky, varenie gulášu, tímové tričká, nápoje, doprava brigádnikov, zlaňovanie a celková organizácia

V prípade záujmu dokážeme pre klienta zebezpečiť aj hotel, kde by ste chceli prespať, večernú party no proste urobiť to full servis. Tieto náklady ale nie sú zahrnuté v danej cene, budú sa účtovať po vzájomnej dohode na základe vami vybraných možností. Cena je len orientačná, výsledná suma bude závisieť od úrovne služieb.

Výsledná cena je orientačným odhadom celkovej sumy, jej finálna výška závisí od mnohých faktorov a platí pravidlo, čím vyšší počet účastníkov tým nižšia jednotková cena. K jej prepočtu dôjde po osobnom kontakte a ujasnení si detailov:)