ZIMA V KARPATOCH - príroda spí, my žijeme

Dátum konania:
Dostupnosť: na dohodnutý termín
80.00 Cena bez DPH
96.00 OSÔB
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Príroda spí, my žijeme

  • Ročné obdobie – zima
  • Trvanie – 1 deň (8 hod)
  • Charakter – turisticko-zážitkový
  • Lokalizácia – Sološnica
  • Počet – od 15 osôb

Veľa ľudí má zaužívané, že v zime sa do lesa nechodí, lebo je tam sneh, zima a nebezpečie. Radi by sme vás vyviedli z tohto omylu, ponúkli vám jedinečný program bez toho, aby ste museli sedieť štyri hodiny v aute a trepať sa do Tatier a užili si zimu na maximum.

Dovezieme vás do sološníckej doliny, kde na vás budú čakať rôzne spôsoby dopravy na miesto určenia. Buď sa rozhodnete využiť husky záprah, alebo si vyskúšate bežkovanie alebo sa vyberiete pešibusom, pričom vám zabezpečíme turistické paličky.

Prídete na lúku, kde stojí stará horáreň a tam máme pre vás pripravené aktivity ako sú: stavba iglu, založenie ohňa v zime, vynikajúci divinový guláš, teplý karpatský punč a streľba zo vzduchovky na biathlonové terče. Po skončení aktivít vás vetrieska prevezie naspäť do doliny.

A nebojte sa náš program, nekončí. Ak budú vhodné snehové podmienky, tak vám ešte ponúkame večerné lyžovanie na Pezinskej Babe. Každý ju pozná, no málokto tam naozaj aj lyžoval a určite si to treba vyskúšať.

V cene je zahrnuté pri počte min. 30 osôb:

- príprava programu, autobusová doprava, občerstvenie, husky záprahy, bežky, base camp, V3S a teplé nápoje.

V prípade záujmu dokážeme pre klienta zebezpečiť aj miesto, kde sa bude event konať, ubytovanie, catering no proste urobiť to full servis. Tieto náklady ale nie sú zahrnuté v danej cene, budú sa účtovať po vzájomnej dohode na základe vami vybraných možností. Program závisí od počasia, skipasy nie sú súčasťou ceny.

Výsledná cena je orientačným odhadom celkovej sumy, jej finálna výška závisí od mnohých faktorov a platí pravidlo, čím vyšší počet účastníkov tým nižšia jednotková cena. K jej prepočtu dôjde po osobnom kontakte a ujasnení si detailov:)