PO STOPÁCH KELTOV - spoznávanie najkrajšej časti Malých Karpát

Dátum konania:
Dostupnosť: na dohodnutý termín
60.00 Cena bez DPH
72.00 OSÔB
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Po stopách Keltov – turistika s prvkami geocachingu – spoznaj krásu Karpát

  • Ročné obdobie – jar, leto, jeseň, zima
  • Trvanie – 1 deň (8 hodín) alebo 2 dni s prespaním vlese
  • Charakter – trekking + GPS + história
  • Lokalizácia – Plavecký Kras
  • Dĺžka – cca 11km
  • Počet – od 15 do 50 osôb

Máme pre vás pripravený deň plný poznania, krásnych výhľadov, nádhernej karpatskej prírody, mierneho adrenalínu, ale hlavne nezabudnuteľných zážitkov. Vašou úlohou bude identifikovať miesta pomocou GPS, nájsť indície potrebné na ďalší pohyb, naučiť sa niečo o histórii Keltov, zažiť trochu adrenalínu, ale hlavne zažiť najkrajšiu časť Malých Karpát na vlastnej koži. Výlet zakončíte zlaňovaním a nezničiteľná vetrieska vás odvezie do reštaurácie v Sološnici, kde vás budú čakať kačacie hody.

Program sa môže predĺžiť aj o možnosť prespania v lese v stane. Bude pre vás pripravená skvelá večera a možno si aj zaspievame pri ohni.Súčasťou programu sú aj rôzne teambuldingové úlohy zamerané na zlepšenie komunikácie v rámci tímu.

Po putovaní sa dostanete do hotela Zochova chata (nie je súčasťou ceny), kde stan vymeníte za teplú posteľ a svoje zničené telo zrelaxujete v úžasnom hotelovom wellnesse.

V cene je zahrnuté pri počte min. 30 osôb:

- príprava konceptu hry, obhliadka, autobusová doprava, občerstvenie, GPS a  tímové aktivity, V3S, zlaňovanie a odborný doprovod.

V prípade záujmu dokážeme pre klienta zebezpčiť aj miesto, kde sa bude event konať, ubytovanie, catering no proste urobiť to full servis. Tieto náklady ale nie sú zahrnuté v danej cene, budú sa účtovať po vzájomnej dohode na základe vami vybraných možností.  

Výsledná cena je orientačným odhadom celkovej sumy, jej finálna výška závisí od mnohých faktorov a platí pravidlo, čím vyšší počet účastníkov tým nižšia jednotková cena. K jej prepočtu dôjde po osobnom kontakte a ujasnení si detailov:)