MODRANSKÁ HARMÓNIA - v zdravom tele zdravý duch

Dátum konania:
Dostupnosť: na dohodnutý termín
60.00 Cena bez DPH
72.00 OSÔB
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

V zdravom tele, zdravý duch

  • Ročné obdobie – jar, leto, jeseň
  • Trvanie – 1 deň (8 hodín)
  • Charakter – turisticko orientačný
  • Lokalizácia – Modra Harmónia
  • Počet – od 15 osôb

Zochova chata, modra harmónia….miesto ktoré pozná asi každý. My ho poznáme tiež a veľmi sa z neho tešíme pretože je to miesto, ktoré na malom území ponúka naozajstné zážitky.

Pri príchode si vás rozdelíme do troch skupín. Každá skupina dostane GPS a súradnice prvého budu. Pomocou GPS budete musieť postupovať a hľadať ďaľšie body, pričom vás prevedieme najkrajšími miestami v Harmónii.

Počas svojej cesty budete môcť zdolať strach z výšok a to na drevenej výhľadni Veľká Homola, ktorá poskytuje naozaj nádherné výhľady na Malé Karpaty.

Na skale Traja Jazdci vás zasvätíme do základov lezenia na skalách, naučíme vás viazať rôzne lezecké uzly a pomôžeme vám zdolať vrchol.

A aby to nebolo iba o výkonoch, tak na troch jazdcoch vás bude čakať všetko potrebné na poriadnu opekačku, pivko a divinový guláš.

V cene je zahrnuté pri počte min. 20 osôb:

- turistický doprovod, plánovanie trasy, občerstvenie, autobusová doprava, GPS zariadenia a tímové úlohy.

V prípade záujmu dokážeme pre klienta zebezpečiť aj miesto, kde sa bude event konať, ubytovanie, catering no proste urobiť to full servis. Tieto náklady ale nie sú zahrnuté v danej cene, budú sa účtovať po vzájomnej dohode na základe vami vybraných možností.  

Výsledná cena je orientačným odhadom celkovej sumy, jej finálna výška závisí od mnohých faktorov a platí pravidlo, čím vyšší počet účastníkov tým nižšia jednotková cena. K jej prepočtu dôjde po osobnom kontakte a ujasnení si detailov:)