PREŽITIE - siahni až na dno svojich možností

Dátum konania:
Dostupnosť: na dohodnutý termín
80.00 Cena bez DPH
96.00 OSÔB
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Karpatské prežitie – siahni až na dno svojich možností

  • Ročné obdobie – jar, leto, jeseň
  • Trvanie – 2 dni (10 hodín každý deň)
  • Charakter – simulácia stavu prežitia v lone prírody
  • Lokalizácia – Malé Karpaty
  • Dĺžka – cca 40 km
  • Počet – od 15 do 50 osôb

Predstavte si, že ste sa ocitli v situácii, keď netušíte, kde sa nachádzate. Máte pri sebe iba obmedzené množstvo potravín a vody a vašou úlohou je prežiť. Nebojte sa, nebude to na štýl Ultimate Survival, ale naším cieľom je navodiť také podmienky, aby ste mohli aspoň zľahka okúsiť, aké je to postarať sa sám o seba, resp. fungovať ako skupina v prírodnom prostredí.

Vysadíme vás na neznámom mieste, dostanete mapu bez turistických trás, buzolu, kresadlo, jeden nožík pre celú skupinu, vodu pre každého a žiadne jedlo. Vašou úlohou bude nájsť miesto ktoré je vyznačené na mape a dostaviť sa tam pred zotmením. Tam už budeme na vás čakať s potravinami, stanmi a minimálnym vybavením na prežitie. Čo si ukuchtíte a ako sa vyspíte bude naozaj záležať iba na vás.

Ráno pokračujete ďalej. Počas cesty budete musieť plniť rôzne úlohy na tému prežitie – signalizácia, zranenie, spoznávanie jedlých rastlín, hľadanie pitnej vody….

A čo je najdôležitejšie, pred začiatkom akcie všetci odovzdáte svoje MOBILY ☺

V cene je zahrnuté pri počte min. 20 osôb:

- príprava konceptu hry, obhliadka, autobusová doprava, občerstvenie, príprava Base campu a rescue úlohy.

V prípade záujmu dokážeme pre klienta zebezpčiť aj miesto, kde sa bude event konať, ubytovanie, catering no proste urobiť to full servis. Tieto náklady ale nie sú zahrnuté v danej cene, budú sa účtovať po vzájomnej dohode na základe vami vybraných možností. 

Výsledná cena je orientačným odhadom celkovej sumy, jej finálna výška závisí od mnohých faktorov a platí pravidlo, čím vyšší počet účastníkov tým nižšia jednotková cena. K jej prepočtu dôjde po osobnom kontakte a ujasnení si detailov:)