SMOLENICKÝ ZÁZRAK - hostina na zámku, smolenický kras a návšteva zámku

Dátum konania:
Dostupnosť: na dohodnutý termín
70.00 Cena bez DPH
84.00 OSÔB
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Vodopád, výhľad, hostina na zámku

  • Ročné obdobie – jar, leto, jeseň
  • Trvanie – 1 deň (8 hodín)
  • Charakter – turisticko orientačný
  • Lokalizácia – Malé Karpaty Smolenický Kras
  • Počet – od 15 osôb

Každý uzčite pozná Smolenický zámok. Málokto ale vie, že v jeho tesnej blízkosti je nádherný smolenický krás, plný krásných výhľadov a dokonca je tam aj jeden vodopád, ktorý asi jediným vodpádom v Malých Karpatoch, ktorý je ale viditeľný iba na jar. Jednoducho povedané, zoberieme vás na krásny výlet plný zážitkov, nádhernej karpatskej prírody a zakončíme ho kávičkou na smolenickom hrade.

Tento výlet by som označil za pohodový, výlet ktorý bude plný pokoja a nádhernej prírrody, bez stresu, úloh a zadaní. Vašou jedinou úlohou bude stráviť deň v prírode a vystúpiť na najvyšší vrchol Malých Karpát na Záruby 767 mnm. Po jeho zdolaní nasleduje zostup k Smolenickému zámku, kde už na vás bude čakať pohostenie alá zámocká hostina.

V prípade vášho záujmu môžeme výlet ukončiť aj v jedinej verejnosti prístupnej jaskyni v Malých Karpatoch v JASKYNI DRINY.

Počas treku môžeme celý deň okoreniť o zaujímavé vedomostné otázky alebo zapojiť aj GPS prístroje pomocou ktorých sa budete orientovať v priestore. Výber a obťiažnosť celej akcie necháme už ale na vás.

Výsledná cena je orientačným odhadom celkovej sumy, jej finálna výška závisí od mnohých faktorov a platí pravidlo, čím vyšší počet účastníkov tým nižšia jednotková cena. K jej prepočtu dôjde po osobnom kontakte a ujasnení si detailov:)