TY A KARPATY - opýtaj sa nás, čo môžes pre karpaty urobiť ty

Dátum konania:
Dostupnosť: na dohodnutý termín
100.00 Cena bez DPH
120.00 OSÔB
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Opýtaj sa nás, čo môžeš pre Karpaty urobiť ty

  • Ročné obdobie – jar, leto, jeseň
  • Trvanie – 1 deň (8 hodín)
  • Charakter – dobrovoľnícky
  • Lokalizácia – Malé Karpaty
  • Počet – od 15 osôb

V dnešnom rýchlom svete má málokto čas zastaviť sa, porozmýšľať o svojom živote alebo si položiť otázku, ako by som ja mohol pomôcť niekomu cudziemu, spraviť niečo prospešné, jednoducho byť užitočný pre túto spoločnosť len TAK, len PRETO, lebo TO CHCEM.

V spolupráci s podnikom Mestské Lesy Bratislava, jednotlivými karpatskými lesníckymi združeniami a turistickými spolkami sme pre vás pripravili deň, keď vám na túto otázku vieme dať odpoveď.

Pod našou taktovkou a za prísnych bezpečnostných pravidiel vám pripravíme deň, po ktorom sa budete cítiť naozaj dobre a vždy keď si na to spomeniete, tak vás zahreje pri srdci.

Môžeme začať zberom odpadkov v lese, pokračovať sadením stromčekov, zberom haluziny v lese, úpravou a čistením studničiek, opravou alebo stavbou nových turistických prístreškov, značkovaním turistických trás, opravou turistických chodníkov alebo zabezpečením jedla pre divú zver.

Možností je naozaj neúrekom.

Úroveň a množstvo energie a financií, ktoré chcete do tohto dňa vložiť, je naozaj už iba na VÁS.

Pre našich dobrovoľníkov pripravíme výborné jedlo a čapované pifko padne tiež určite veľmi vhod.

Výsledná cena je orientačným odhadom celkovej sumy, jej finálna výška závisí od mnohých faktorov a platí pravidlo, čím vyšší počet účastníkov tým nižšia jednotková cena. K jej prepočtu dôjde po osobnom kontakte a ujasnení si detailov:)