X - BIONIC® SPHERE - fantastický športový a voľnočasový areál v Šamoríne

Dostupnosť: podľa dostupnosti
0.00 Cena bez DPH
0.00 OSÔB
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Aktuálna akcia na leto 2019:

AKCIA TEAMBUILDING – Apríl – September 2019

-          1 športovisko podľa výberu zdarma ( platí pri evente nad 20 izieb )

-          Štvorlôžková izba za cenu trojlôžkovej ( úspora 25 eur / izba )

X-bionic® sphere je športový a voľnočasový rezort s ideálnymi podmienkami pre profesionálny aj amatérsky šport, ale aj príjemný relax, kvalitnú gastronómiu a zmysluplné trávenie voľného času. Príďte si zašportovať na olympijské športoviská, odviazať sa s kolegami alebo si jednoducho oddýchnuť s rodinou. V x-bionic® sphere vás vždy radi uvidíme a postaráme sa o to, aby ste si pobyt u nás naozaj užili.

Rezort x-bionic® sphere vznikol vďaka myšlienke vytvoriť výnimočné podmienky pre každého, kto nielen rád športuje, ale potrpí si aj na kvalitný relax, gastronómiu a zmysluplné trávenie voľného času. Návštevníci tu okrem špičkových športovísk s olympijskými parametrami a vybavením nájdu široké možnosti oddychu presne podľa svojej chuti a nálady.

Neobmedzené možnosti

Ideálna poloha rezortu garantuje rýchlu dostupnosť z Bratislavy (30 min.), Viedne (60 min.) aj Budapešti (120 min.) a prostredníctvom ich medzinárodných letísk i z ďalších európskych metropol, prípadne celého sveta.

x-bionic® sphere s celkovou rozlohou viac ako 1 000 000 m2 poskytuje profesionálne podmienky pre výkon 27 olympijských disciplín. V lete 2016 rezort získal štatút Slovenského olympijského tréningového centra. Súčasťou areálu je jedno z najväčších a najmodernejších olympijských jazdeckých centier, moderný atletický štadión, prvotriedny X-BIONIC® HOTEL i špičkové kongresové priestory.

Kontaktná osoba:

Katarína Štálniková Senior Sales Manager

tel.: +421 901 971 113

katarina.stalnikova@x-bionicsphere.com

 

viac informacii nájdete na stránke:

https://www.x-bionicsphere.com